AUTOBUS DO ATM STUDIO

Uruchomiliśmy specjalną linię autobusową łączącą centrum z ATM Studio. 
Na autobusie wyświetlany jest napis TR Warszawa.
Poniżej trasa autobusu wraz z godzinami odjazdu z poszczególnych przystanków.

Autobus będzie czekał na Państwa również po spektaklu. 

EN: We launched a special bus line connecting the City Center and ATM Studio.
"TR Warszawa" sign reads on the bus.
Below you can find the bus route with departure times from individual stops.

………………………………………………………………………………………

Trasa na spektakl "Uroczystość",  "Solidarność. Nowy projekt" / spektakle o g. 19:00
Route for "The Celebration", "Solidarity. New project" / performance at 7 PM.

17.30 - Dw. Centralny 01 (Hotel Marriott)
17.33 - Centrum 01 (pod Cepelią)
17.37 - Pl. Konstytucji 01
17.40 - Metro Politechnika 09
17.43 - Marszałkowska 01 (na dole, na Trasie Łazienkowskiej)
17.46 - Pl. Na Rozdrożu 05 
17.51 - Ateńska 03 
17.53 - Abrahama 01
17.59 - ATM Studio 

Podane godziny odjazdów z przystanków są orientacyjne. Możliwe są kilkominutowe opóźnienia. 

Odjazd autobusu spod ATM Studio 15 minut po spektaklu / Departure back to the city centre from ATM Studio 15 minutes after the performance

………………………………………………………………………………………

Trasa na spektakl  "Imitacja życia", "Workplace" / spektakle o g. 20:00
Route for "Imitation of Life", "Workplace" / performance at 8 PM.

18.30 - Dw. Centralny 01 (Hotel Marriott)
18.33 - Centrum 01 (pod Cepelią)
18.37 - Pl. Konstytucji 01
18.40 - Metro Politechnika 09
18.43 - Marszałkowska 01 (na dole, na Trasie Łazienkowskiej)
18.46 - Pl. Na Rozdrożu 05 
18.51 - Ateńska 03 
18.53 - Abrahama 01
18.59 - ATM Studio 

Podane godziny odjazdów z przystanków są orientacyjne. Możliwe są kilkominutowe opóźnienia. 

Odjazd autobusu spod ATM Studio 15 minut po spektaklu / Departure back to the city centre from ATM Studio 15 minutes after the performance