Bądźmy bezpieczne i bezpieczni w TR Warszawa

Po pandemicznej przewie w spotkaniach na żywo wracamy na nasze sceny!

Zespół TR Warszawa dokłada wszelkich starań, aby przygotować naszą instytucję do spotkania z publicznością na żywo i sprawić, by przestrzeń teatru była w pełni bezpieczna dla wszystkich. W trosce o wspólny komfort i dobro przygotowaliśmy zestaw zasad, które stosujemy my i do stosowania których zachęcamy wszystkich chcących odwiedzić nasz teatr.

▶ Jeśli zauważą Państwo u siebie niepokojące objawy – gorączkę, kaszel, duszności – prosimy o rezygnację z wizyty w teatrze i dokonanie zwrotu biletu/biletów zgodnie z trybem opisanym w regulaminie sprzedaży biletów.

▶ Na terenie teatru konieczne jest zakrywanie nosa i ust maseczką lub przyłbicą oraz odkażanie dłoni dostępnym w teatrze płynem dezynfekującym. Zachęcamy do częstego mycia rąk ciepłą wodą z mydłem.

▶ Każdego widza i widzkę obowiązuje przekazanie pisemnej informacji o stanie zdrowia przed wejściem na spektakl lub wydarzenie. Odpowiedni formularz będzie dostępny przy wejściu, możesz też go zobaczyć, ściągnąć i wydrukować przed wizytą w teatrze. ▶ link ◀

▶ Dla zachowania zasad bezpieczeństwa na widowniach naszych scen TR Warszawa/Marszałkowskiej 8 i TR Warszawa/ATM Studio (ul. Wał Miedzeszyński 384) wprowadziliśmy układ “szachownicy”, wyłączając ze sprzedaży i z użycia co drugi fotel. W trosce o zachowanie dostępności biletów, wraz ze zmniejszeniem liczby miejsc zwiększyliśmy liczbę granych przez nas spektakli.

▶ Prosimy o zachowywanie zalecanych odległości we wszystkich przestrzeniach teatru.

▶ Informujemy, że do odwołania nie będzie możliwe korzystanie z szatni w obu lokalizacjach (TR Warszawa / Marszałkowska 8 i TR Warszawa / ATM Studio).

▶  Zachęcamy do zakupów biletów online i rezerwacji telefonicznych (tel. 505 283 185, tel. czynny pon.–pt., godz. 11:00–19:00) i emailowych (kasa@trwarszawa.pl), a przy zakupie biletów w kasie teatru zachęcamy do płatności metodami bezdotykowymi (karta płatnicza, płatność zbliżeniowa telefonem).

Stacjonarna kasa teatru w TR Warszawa /Marszałkowska 8 zostanie uruchomiona od 1 września 2020 roku.
Kasa biletowa / Marszałkowska 8
wtorek–piątek: godz. 11:00–13:00, 15:00–19:00
sobota–niedziela: kasa czynna na 4 godz. przed wydarzeniami w danym dniu

Kasa biletowa / ATM Studio, ul. Wał Miedzeszyński 384
jest czynna w dniach grania spektakli, 2 godz. 30 min przed rozpoczęciem spektaklu

▶  Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem zakupu biletów i voucherów w TR Warszawa.◀

Dziękujemy za wyrozumiałość i wspólne działanie dla bezpieczeństwa wszystkich nas: widzek, widzów, pracownic pracowników i osób odwiedzających TR Warszawa. Pamiętajmy – pandemia kiedyś się skończy!

Zespół TR Warszawa

 

 

Piktogramy dzięki uprzejmości Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki.