KINO LUNA + TR WARSZAWA

Rozpoczęliśmy współpracę z naszym sąsiadem – kinem Luna! 

Kino Luna jest kinem studyjnym, promującym kulturę niekomercyjną. Repertuar kina stanowią premiery i filmy artystyczne nagradzane na polskich i międzynarodowych festiwalach filmowych. Oprócz działalności repertuarowej, kino jest gospodarzem licznych imprez i wydarzeń, m.in. przeglądów i festiwali filmowych, pokazów spektakli, koncertów, spotkań z artystami, wernisaży, programów edukacyjnych oraz projektów dla dzieci i seniorów. 

Widzowie TR Warszawa po okazaniu biletu ze spektaklu mogą korzystać z przywilejów, jakie daje karta Lunatyka. Wówczas cena biletu na seans w kinie Luna to 15 zł w tygodniu i 17 zł w weekend i święta.

Posiadacze  karty Lunatyka mają możliwość zakupu biletów do TR Warszawa w cenie ulgowej. Do karty należy dołączyć bilet z seansu w kinie Luna.*

Zapraszamy do TR Warszawa i do kina Luna.

*Jeden bilet z kina Luna z kartą Lunatyka upoważnia do zakupu jednego biletu ulgowego w TR Warszawa i na odwrót: jeden bilet ze spektaklu w TR Warszawa daje możliwość zakupu jednego biletu w kinie Luna w cenie specjalnej. Oferta obowiązuje od 23 maja 2017 r.