Liść do TR / Tydzień Dziecka w TR Warszawa

Z okazji Dnia Dziecka zespół edukacji TR Warszawa zaprasza dzieci do wzięcia udziału w akcji artystycznej LIŚĆ DO TR. 

Czego w ostatnim czasie dzieci potrzebują najbardziej? Kontaktu z przyrodą i kreatywnej zabawy z najbliższymi! Zachęcamy dzieci do wyłączenia komputerów i analogowej zabawy, której efektami mogą podzielić się z zespołem TR Warszawa!

Na czym polegają nasze zadania? 

1. Znajdź najdziwniejszy liść w Twoim otoczeniu. Możesz go znaleźć na spacerze wokół domu czy w parku, na drzewie lub krzewie, w kwiatkach na rabatkach. Jeśli nie chcesz lub nie możesz wyjść na zewnątrz - może znajdziesz go w domu?

2. Zrób zdjęcie liścia!

3. Napisz (a jeśli nie umiesz jeszcze pisać - narysuj) list do teatru. Opowiedz nam: jaki spektakl chciałbyś lub chciałabyś zobaczyć w przyszłości? Może bohaterem spektaklu mógłby zostać Twój liść?

4. Prześlij zdjęcie i LIŚĆ DO TR na adres edukacja@trwarszawa.pl. Zdjęcia liści i listów zostaną opublikowane na stronie TR Warszawa w formie wirtualnej galerii.

Akcja trwa od 1 do 7 czerwca. Do zabawy zaprosi aktor TR Warszawa Dobromir Dymecki – zobacz film powyżej! Do udziału zachęcamy wszystkie dzieci, jak i tych, którzy dalej się dziećmi czują.

Działanie zostało zaprogramowane w myśl metody pedagogiki teatru.
Akcja organizowana jest w ramach TYGODNIA DZIECKA 2020.