Monika Frajczyk i Małgorzata Wdowik nominowane do Talentów TrójkiAktorka TR Warszawa, Monika Frajczyk i reżyserka Małgorzata Wdowik nominowane do nagrody „Talenty Trójki”.

Monika Frajczyk, aktorka TR Warszawa została nominowana do tegorocznej nagrody w Konkursie "Talenty Trójki" w kategorii TEATR. W tej samej kategorii nominowana jest także Małgorzata Wdowik, reżyserka "Strachu" i "Piłkarzy" - spektakli zrealizowanych w TR Warszawa.

Nagroda „Talenty Trójki” przyznawana jest przez Program Trzeci Polskiego Radia. Konkurs organizowany od 2010 roku organizowany jest dla twórców i twórczyń, będących na początku ich artystycznej drogi. W konkursie biorą udział młodzi, najbardziej obiecujący artyści – studenci oraz absolwenci uczelni artystycznych do 30. roku życia. Kandydatów zgłaszają uczelnie artystyczne, instytucje kultury i fundacje. Nagrody (w wysokości 10 000 zł dla zwycięzców oraz po 3000 zł dla finalistów) przyznawane są w trzech kategoriach: Teatr, Film i Sztuki Wizualne.

Zwycięzców 9. konkursu Talenty Trójki poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 10 września 2018 roku o godz. 19.00 w trójkowym studiu im. Agnieszki Osieckiej. Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie: https://www.polskieradio.pl/9/29/Artykul/2184404,Talenty-Trojki-2018-Oto-nominowani