TR Warszawa w ATM STUDIO

TR Warszawa po dwóch stronach Wisły

Rok 2017 to początek transformacji TR Warszawa, której celem jest umożliwienie i ułatwienie większego dostępu do przedstawień TR Warszawa szerokiej publiczności: widzom wiernym od lat i tym, którzy nas jeszcze nie znają. Od lutego 2017 roku teatr gra stale w trzech przestrzeniach: na dużej scenie i w sali warsztatowej w siedzibie przy ul. Marszałkowskiej 8 oraz na nowej, dodatkowej scenie w hali ATM Studio, mieszczącej się przy ul. Wał Miedzeszyński 384. 

Na publiczność czeka tam w pełni wyposażona sala teatralna z widownią na ponad 300 miejsc, sala edukacyjna, funkcjonalnie zaaranżowana przestrzeń foyer oraz parking. Na nowej scenie TR Warszawa w ATM Studio będzie można obejrzeć zarówno głośne spektakle z repertuaru TR, jak i nowe produkcje. Od lutego gramy częściej, mamy więcej miejsc na widowni w dwóch lokalizacjach i jesteśmy po dwóch stronach Wisły. A to dopiero początek zmian. Kolejne etapy transformacji to zakończenie prac nad projektem naszego nowego budynku, rozwój programu i start budowy nowej siedziby TR Warszawa na Placu Defilad.

Kasa w ATM Studio

Kasa w ATM Studio jest czynna w dniach grania spektakli od godziny 16:30 (lub od g. 13:00 w przypadku spektakli rozpoczynających się o g.15:00). 

………………………………………………………………………………………

Dojazd do ATM Studio

Uruchomiliśmy specjalną linię autobusową łączącą centrum z ATM Studio.
Na autobusie wyświetlany jest napis TR Warszawa.
Poniżej trasa autobusu wraz z godzinami odjazdu z poszczególnych przystanków.

Autobus będzie czekał na Państwa również po spektaklu. 

………………………………………………………………………………………

Trasa na spektakle "G.E.N" / spektakle o g. 20:00:

18.30 - Dw. Centralny 01 (Hotel Marriott)
18.33 - Centrum 01 (pod Cepelią)
18.37 - Pl. Konstytucji 01
18.40 - Metro Politechnika 09
18.43 - Marszałkowska 01 (na dole, na Trasie Łazienkowskiej)
18.46 - Pl. Na Rozdrożu 05
18.51 - Ateńska 03
18.53 - Abrahama 01
18.59 - ATM Studio 

Odjazd autobusu spod ATM Studio:
- po spektaklu "G.E.N": g. 22.15

……………………………………………………………………………………… 

Parking 

Obok HALI ATM, na rogu ul. Jeziorowej i ul. Panoramy znajduje się bezpłatny parking zewnętrzny do dyspozycji widzów (mapka poniżej).

……………………………………………………………………………………… 

Delikatesy Esencja

Rozwijamy się razem z TR Warszawa! Oprócz restauracji przy TR Warszawa na ul. Marszałkowskiej 8, od lutego prowadzimy też bistro w dodatkowej siedzibie TR Warszawa w ATM Studio na ul. Wał Miedzeszyński 384. Delikatesy Esencja przy Marszałkowskiej 8 to restauracja w duchu slow food, w której widzowie mogą posilić się kolacją, a po przedstawieniu zasiąść przy barze. W TR Warszawa/ATM Studio będziemy przy długim wspólnym stole serwować widzom przekąski i proste dania w stylu bistro, a także napoje przed i po zakończeniu spektakli. Wspólnie stworzymy przestrzeń do dyskusji i teatralno-kulinarnych spotkań.

Z biletem do TR Warszawa czekają zniżki oraz niespodzianki w Delikatesach Esencja!