TR Warszawa w ATM STUDIO

TR Warszawa po dwóch stronach Wisły

Rok 2017 to początek transformacji TR Warszawa, której celem jest umożliwienie i ułatwienie większego dostępu do przedstawień TR Warszawa szerokiej publiczności: widzom wiernym od lat i tym, którzy nas jeszcze nie znają. Od lutego 2017 roku teatr gra stale w trzech przestrzeniach: na dużej scenie i w sali warsztatowej w siedzibie przy ul. Marszałkowskiej 8 oraz na nowej, dodatkowej scenie w hali ATM Studio, mieszczącej się przy ul. Wał Miedzeszyński 384. 

Na publiczność czeka tam w pełni wyposażona sala teatralna z widownią na ponad 300 miejsc, sala edukacyjna, funkcjonalnie zaaranżowana przestrzeń foyer oraz parking. Na nowej scenie TR Warszawa w ATM Studio będzie można obejrzeć zarówno głośne spektakle z repertuaru TR, jak i nowe produkcje. Od lutego gramy częściej, mamy więcej miejsc na widowni w dwóch lokalizacjach i jesteśmy po dwóch stronach Wisły. A to dopiero początek zmian. Kolejne etapy transformacji to zakończenie prac nad projektem naszego nowego budynku, rozwój programu i start budowy nowej siedziby TR Warszawa na Placu Defilad.

Kasa w ATM Studio

Kasa w ATM Studio jest czynna w dniach grania spektakli od godziny 16:30 (lub od g. 13:00 w przypadku spektakli rozpoczynających się o g.15:00). 

………………………………………………………………………………………

Dojazd / ATM Studio

Od stycznia 2018r. zawiesiliśmy kursowanie autobusu z centrum do ATM Studio.

Na spektakle grane w ATM Studio można dojechać komunikacją miejską np. linią 146 (przystanek Jeziorowa). Szczegółowy rozkład jazdy autobusu dostępny jest na stronie ZTM.

Po spektaklu do centrum widzów odwozi specjalnie podstawiony, darmowy autobus oznaczony "TR Warszawa". Odjeżdża on spod ATM Studio 15 minut po zakończeniu spektaklu.

Mogą Państwo również skorzystać z oferty naszego Partnera, którym jest mytaxi
Po pobraniu aplikacji mytaxi i wpisaniu kodu o treści TR2018 otrzymuje się rabat 35zł na pierwszy przejazd.

szczegóły: https://pl.mytaxi.com/TR

……………………………………………………………………………………… 

Parking 

Dostępny jest parking należący i zarządzany przez ATM Studio