Zostań z nami, nie wychodź z teatru! / "Cokolwiek się zdarzy, kocham cię"

Zobacz “Cokolwiek się zdarzy, kocham cię” w reż. Przemysława Wojcieszka w TR Online. Wraz z Vogue Polska zapraszamy na spektakl w ramach Pride Weekend i akcji “Zostań w domu, nie wychodź z teatru!”. Cokolwiek się zdarzy, jesteśmy z Wami!

“Cokolwiek się zdarzy, kocham cię" w reżyserii Przemysława Wojcieszka to dowcipna i wzruszająca opowieść o poszukiwaniu własnej drogi i walce z nietolerancją. To mistrzowska mieszanka teatru, koncertu i poezji, a wszystko za sprawą rewelacyjnych kreacji aktorskich, niepowtarzalnego brzmienia zespołu Pustki oraz zapadających na długo w pamięć slamów Marcina Cecki. W rolach głównych występują Roma Gąsiorowska i Agnieszka Podsiadlik.

> Pokaz odbędzie się na Facebook Live TR Warszawa oraz na Vimeo 6 czerwca o godzinie 20.00.
> Nagranie na Vimeo będzie uzupełnione o napisy w języku polskim (realizacja w ramach projektu TR Bez Barier 2020) i angielskim. Długość spektaklu: ok. 2 godziny. Nagrania dostępne będą do godz. 23:59.


> Po premierze zapraszamy na rozmowę z twórczyniami i twórcami spektaklu na Facebook Live o godz. 22:30.


> Zapraszamy też na warsztaty otwarte online w poniedziałek (8 czerwca) o godz. 17:00. Czytaj więcej o warsztatach (>link<)

WIĘCEJ O "COKOLWIEK SIĘ ZDARZY, KOCHAM CIĘ”

Życie Magdy mogłoby wydawać się idealnym materiałem na przygnębiający paradokument: niezdana matura, nieudany coming out, ucieczka do Warszawy, praca na zmywaku w smażalni kurczaków. Gdy pewnego dnia szef przydziela Magdzie do pomocy hałaśliwą Sugar, wszystko komplikuje się jeszcze bardziej. A może staje się dużo prostsze?

To archiwalny, ale nieustannie poruszający i aktualny spektakl TR Warszawa. Przypominamy o nim w ramach akcji Zostań w domu, nie wychodź z teatru! na początku rozpoczynającego się w czerwcu Pride Month. Specjalny pokaz spektaklu “Cokolwiek się zdarzy, kocham Cię” odbędzie się w ramach organizowanego przez Vogue Polska Pride Weekend (6-7 czerwca 2020).

Pride Weekend Vogue Polska to z jednej strony odpowiedź na problemy społeczności LGBTQ+, wiele działań edukacyjnych, platforma do bezpiecznych rozmów na najtrudniejsze tematy, jak i okazja do spotkania wyjątkowych postaci ze świata mody, kultury i sztuki. Szczegółowy harmonogram wydarzenia już wkrótce na profilu Vogue Polska na Facebooku (>link<) i Instagramie (>link<).

TWÓRCY I TWÓRCZYNIE SPEKTAKLU

reżyseria: Przemysław Wojcieszek
asystentka reżysera: Katarzyna Majewska
scenografia: Magdalena Maciejewska
W nagraniu występują: Marcin Cecko, Janusz Chabior, Krzysztof Czeczot, Roma Gąsiorowska, Magdalena Kuta, Eryk Lubos, Lech Łotocki, Rafał Maćkowiak, Agnieszka Podsiadlik, Tomasz Tyndyk, Robert Wabich
muzyka na żywo: Pustki (Radek Łukasiewicz, Grzegorz Śluz, Szymon Tarkowski, Basia Wrońska)
reżyseria światła: Marta Pruska
wiersze: Marcin Cecko
choreografia: Maciej Maciejewski
inspicjenci: Łukasz Józków, Karolina Gębska
kierowniczka produkcji: Joanna Nuckowska

__________


BUDUJ Z NAMI SCENĘ ONLINE TR WARSZAWA

#ZostańWDomu, nie wychodź z teatru! to akcja zainicjowana przez zespół TR Warszawa w marcu 2020 roku. Była to nasza odpowiedź na zalecaną praktykę dystansu społecznego w czasie pandemii COVID-19. Choć obostrzenia zostały zniesione – wciąż przenosimy nasze działania do sieci, by być tam, gdzie Wy! Liczba osób zainteresowanych pokazami online utwierdza nas w przekonaniu, że takie działania są bardzo potrzebne. Dzięki pokazom online naszych spektakli z napisami w języku polskim i angielskim, widzki i widzowie z Polski i zagranicy mogą zobaczyć propozycje repertuarowe TR Warszawa. Do końca sezonu artystycznego 2019/2020 będziemy co tydzień prezentować kolejne spektakle z naszego repertuaru, organizować spotkania live oraz warsztaty otwarte. Zostań z nami, nie wychodź z teatru!

Dowiedz się, jak możesz dołączyć do budowania sceny online TR Warszawa. Więcej informacji na stronie: https://niewychodzzteatru.trwarszawa.pl

Pozdrawiamy i do zobaczenia na spektaklach TR Warszawa!