Avant Art Festival: JK Flesh & Łukasz Boros

3 października 2017, godz. 20:00

Avant Art Festival: JK FLESH & Łukasz Boros
koncert

Justin K. Broadrick aka JK Flesh - kluczowa postać światowej sceny niezależnej ostatnich 25 lat, rockowej, ale też elektronicznej i eksperymentalnej. Artysta znany z tak kultowych zespołów jak Napalm Death, Godflesh, Techno Animal czy Jesu. Współpracował m.in. z Billem Laswellem, Kevinem Martinem z The Bug, grupami Pain Killer, Swans czy Scorn. Broadrick otrzymał także propozycję dołączenia do takich zespołów jak Faith No More czy Danzig, wszystkie te oferty odrzucił. Jako JK Flesh Broadrick występuje od wielu lat. Na koncert w TR Warszawa muzyk przygotuje dedykowany, nieco bardziej eksperymentalny set, do którego wizualizacje specjalnie na te okazję stworzy i zaprezentuje gdański artysta Łukasz Boros. Koncert w TR Warszawa będzie  pierwszym występem Justin K. Broadrick’a aka JK Flesh w Polsce. 

Łukasz Boros to artysta wizualny, eksplorujący szeroki zakres dziedzin - od klubowych wizualizacji, po zaawansowane, interaktywne instalacje na potrzeby muzeów i specjalnych wydarzeń. Swoją przygodę ze światem VJ zaczął w Londynie, gdzie pracował zarówno przy efemerycznych produkcjach, jak i z bardziej doświadczonymi artystami (the Synergy Project, Braindrop, inSpiral Lounge, Matt Black/Coldcut). Po powrocie do Gdańska tworzył m.in wizualizacje dla Sopockiego Teatru Tańca oraz wiele instalacji dla festiwali (Streetwaves, Open’er) i muzeów (Hevelianum, MMG). Obecnej pracuje nad swoim własnym systemem wizualnym, programując, tworząc 3D i wykorzystując zaawansowane techniki przetwarzania obrazu.

SET

Wizualizacje, przygotowane specjalnie do występu JK FLESH’a, eksplorują tematy zniekształceń i zakłóceń wymuszonym opresyjnym, miejskim środowiskiem. Wizualny set będzie tworzony na żywo, łącząc techniki takie jak 3D, materiały wideo i specjalnie stworzone efekty specjalne, zawierając się pomiędzy symbolicznymi odniesieniami, a abstrakcyjnymi fakturami zniekształceń i szumów.

Wydarzenie w ramach Avant Art Festival – Warszawa
TR Warszawa jest partnerem wydarzenia

miejsce: TR Warszawa / Marszałkowska 8, duża scena


bilety:
15 zł - w przedsprzedaży na stronie http://bilety.trwarszawa.pl 
20 zł - na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia w kasie TR Warszawa