Chcesz wspierać teatr, kiedy zostajesz w domu?

#ZostańWDomu, nie wychodź z teatru”  to akcja, zainicjowana przez zespół TR Warszawa. Jej celem jest reakcja na obecną sytuację epidemiologiczną, która panuje na całym świecie. Liczba osób zainteresowanych pierwszym pokazem rejestracji spektaklu „Cząstki kobiety”, w reżyserii Kornéla Mundruczó utwierdziła nas w przekonaniu, że takie działania są bardzo potrzebne.

Dzięki pokazom on-line naszych spektakli z napisami w j. polskim i angielskim, widzki i widzowie z Polski i zagranicy będą mogli zobaczyć propozycje repertuarowe TR Warszawa. Co tydzień będziemy prezentować kolejne spektakle z naszego repertuaru. Kontynuacja pokazów pozwoli nam też na zminimalizowanie skutków pogarszającej się sytuacji finansowej i warunków życia osób związanych z kulturą w naszym teatrze.

W związku z tym, mamy do Państwa prośbę o wsparcie nas w formie “darowizny na cele statutowe”. Darowizna jest wyrazem uznania dla zespołu, aktorek i aktorów TR Warszawa oraz wsparcia dla teatru i jego działalności, a jej wysokość jest zupełnie dowolna.

Dla chętnych podajemy numer konta, w tytule przelewu prosimy wpisać „darowizna na cele statutowe TR Warszawa”

Bank PEKAO S.A.
31 1240 1037 1111 0010 3134 2440

Pozdrawiamy i do zobaczenia na spektaklach TR Warszawa!