HISTORIE OSOBISTE | warsztaty

"Historie osobiste" to cykl warsztatów teatralnych skierowanych do osób czujących się wystarczająco dojrzale, by zmierzyć się z rolą autora, aktora i widza jednocześnie. Podczas warsztatów uczestnicy spróbują opowiedzieć swoje historie w performatywny sposób.

 

Myślą przewodnią warsztatów jest odkrycie, że najciekawsze i najwartościowsze jest to, co mamy, niż to czego nie mamy, a za czym nieustannie gonimy.  Jeśli jesteś osobą otwartą i ciekawą teatralnych technik, zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie.

Cykl zakłada 8 warsztatów, które będą się odbywać dwa razy w miesiącu (poniedziałki w godzinach 17.00 – 20.00, miejsce: Studio MDM, ul. Marszałkowska 9/15, Warszawa).
Całość potrwa od końca lutego do maja 2016 roku.

Warsztat realizowany z inspiracji Wojciecha Chmielewskiego, uczestnika Archipelagu Pokoleń – projektu Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę” realizowanego w TR Warszawa.  
"Historie osobiste" to partnerstwo osób, instytucji i stowarzyszeń.

Sposób rekrutacji:

Wszyscy chętni zostaną zaproszeni na spotkanie, które odbędzie się 29 lutego. W przypadku bardzo dużej liczby zgłoszeń organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zaproponowania udziału w warsztatach wybranym uczestnikom.

Na zgłoszenia czekamy do 29 lutego 2016, pod  adresem: edukacja@trwarszawa.pl, lub kontakt telefoniczny: 533 380 173
Koordynacja: Dział Edukacji TR Warszawa

Ilość miejsc ograniczona: 15 osób

Partnerzy:

            

 

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (Archipelag Pokoleń, Lokomotywa Zmian) / TR Warszawa / Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

 

Działanie realizowane w ramach projektu „Lokomotywa Zmian. Senioralne działania środowiskowe” współfinansowanego z Funduszy EOG w ramach programu Obywatele dla Demokracji realizowanego przez  Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w partnerstwie z Towarzystwem Inicjatyw Twórczych „ę”  oraz Centrum Wolontariatu w Tysvaer (Norwegia)