Odwołane wydarzenia do 13 kwietnia

Szanowni Państwo,

z przykrością informujemy o odwołaniu kolejnych spektakli TR Warszawa. W związku ze zmianą stanu zagrożenia epidemiologicznego na stan epidemii, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 roku, TR Warszawa / Marszałkowska 8 i TR Warszawa / ATM Studio pozostaną zamknięte do odwołania.

Odwołane spektakle i wydarzenia TR Warszawa (TR Warszawa / Marszałkowska 8 i TR Warszawa / ATM Studio) to:
„Cząstki kobiety”, reż. Kornél Mundruczó: 24, 25, 26, 27, 28, 29 marca
„Woyzeck”, reż. Grzegorz Jaremko: 26 marca
„Wracać wciąż do domu”, reż. Magdalena Szpecht: 28 marca, 3, 4, 5 kwietnia
Warsztaty Mama, tata do teatru! towarzyszące spektaklowi „Cząstki kobiety” 29 marca
Warsztaty otwarte towarzyszące spektaklowi „Wracać wciąż do domu” 4 kwietnia.

Informacje o wymianach biletów – na dole wpisu. O wszelkich zmianach czy aktualizacjach będziemy informować na naszej stronie internetowej oraz na profilu na Facebooku.

Jednocześnie przypominamy, że zamknięcie scen nie oznacza, że TR Warszawa przestaje działać! Zainicjowaliśmy akcję „Zostań w domu, nie wychodź z teatru!” – naszą działalność przenieśliśmy do Internetu:
W każdy sobotni wieczór zapraszamy na Facebook Live TR Warszawa. Prezentujemy rejestracje najciekawszych spektakli z naszego repertuaru – po raz pierwszy online, z napisami w j. polskim i angielskim.

Premierowy pokaz „Cząstek kobiety” (reż. Kornél Mundruczó) 20 marca oglądało jednocześnie aż 7961 osób!

Pokaz następnej rejestracji, czyli „Woyzeck”, (reż. Grzegorz Jaremko) już 28 marca.
Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Dla rodziców, opiekunów i opiekunek najmłodszych przygotowaliśmy grę „Mały TR” i książkę „W krainie zapadni”. Dostępne są zupełnie za darmo – do pobrania TU.

Bądź na bieżąco z TR Warszawa – śledź nasze profile na Facebooku i Instagramie, gdzie będziemy regularnie dzielić się kolejnymi działaniami na czas kwarantanny.

Życzymy dużo zdrowia i serdecznie pozdrawiamy,
Zespół TR Warszawa

PS. Chcesz wesprzeć TR Warszawa? Dowiedz się, jak TUTAJ.

_________________________

WYMIANA BILETÓW NA ODWOŁANE SPEKTAKLE

W obecnej sytuacji odwołania wydarzeń i spektakli od 12 marca do odwołania, widzkom i widzom przysługuje wymiana biletu na voucher do wykorzystania na dowolny spektakl. Voucher wymienić można w dogodnym terminie aż do zakończenia kolejnego sezonu artystycznego, czyli do 30 czerwca 2021 roku.

Widzki i widzowie, którzy dokonali i dokonały zakupu biletów w teatrze (w kasie lub online), mogą otrzymać wspomniane wyżej vouchery do wykorzystania do 30 czerwca 2021 roku. W celu wymiany biletów zakupionych na stronie teatru (bilety.trwarszawa.pl) prosimy o wysłanie pdf z biletem na adres kasa@trwarszawa.pl. Bilety zakupione w kasie podlegają wymianie na vouchery w kasie teatru (kasa otwarta w dn. 25 i 30 marca, godz. 10–14) W trosce o zdrowie naszych Pracowniczek i Pracowników, na bieżąco aktualizujemy harmonogram pracy kas – uprzejmie prosimy więc o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Państwa bezpieczeństwo i komfort są dla nas bardzo ważne, a zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Państwa zapytania.

Link do regulaminu zakupu, zwrotu i wymiany biletów w TR Warszawa: http://trwarszawa.pl/projekty/wydarzenie/n/regulamin-sprzedazy-biletow/

Widzki i widzowie, którzy dokonali i dokonały zakupu przez serwis ewejsciowki.pl, otrzymają wiadomość e-mail o zwrocie bezpośrednio od serwisu. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem info@ewejsciowki.pl lub tel. 79 204 22 88.