Zostań w domu, nie wychodź z teatru!

 

W ramach akcji "Zostań w domu, nie wychodź z teatru!" zapraszamy naszą publiczność, a także wszystkich, którzy nas jeszcze nie znają, na specjalny, jednorazowy pokaz rejestracji najnowszego spektaklu „Cząstki kobiety” w reżyserii Kornéla Mundruczó, a także do oglądania rejestracji spektakli TR Warszawa („2007: Macbeth” w reżyserii Grzegorza Jarzyny, „Burza” w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego oraz „Między nami dobrze jest” w reżyserii Grzegorza Jarzyny) dostępnych na ninateka.pl.

ZOSTAŃ W DOMU, NIE WYCHODŹ Z TEATRU! SPECJALNY POKAZ „CZĄSTEK KOBIETY"

Specjalny pokaz rejestracji spektaklu „Cząstki kobiety” w reżyserii Kornéla Mundruczó odbędzie się w najbliższą sobotę, 21 marca o godz. 19:00 w Internecie (poprzez premierę Facebook Live na fanpage'u TR Warszawa). Nagranie z publicznością zarejestrowane 16 grudnia 2018 roku w TR Warszawa / ATM Studio po raz pierwszy udostępnimy publicznie on-line! Nagrodzony Grand Prix na 12. Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym Boska Komedia spektakl TR Warszawa z udziałem Dobromira Dymeckiego, Moniki Frajczyk, Magdaleny Kuty, Sebastiana Pawlaka, Marty Ścisłowicz, Justyny Wasilewskiej i Agnieszki Żulewskiej, będzie można zobaczyć jednorazowo, dlatego zachęcamy do spędzenia tego wieczoru z zespołem TR Warszawa.

Prezentacja „Cząstek kobiety” w reżyserii Kornéla Mundruczó, w ramach akcji "Zostań w domu, nie wychodź z teatru!", to pierwszy pokaz rejestracji jednego z najnowszych spektakli TR Warszawa. Mamy nadzieję, że już wkrótce zaprosimy do obejrzenia kolejnych tytułów z repertuaru TR Warszawa.

ZOSTAŃ W DOMU, NIE WYCHODŹ Z TEATRU! SPEKTAKLE TR WARSZAWA ONLINE

Jesteśmy teatrem otwartym, mobilnym i dostępnym. Już dziś na www.ninateka.pl możecie obejrzeć spektakle, które powstały w TR Warszawa: „2007: Macbeth” w reżyserii Grzegorza Jarzyny (prod. Narodowy Instytut Audiowizualny, 2006), „Burza” w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego (prod. TR Warszawa, Telewizja Polska S.A., Narodowy Instytut Audiowizualny, 2008), czy „Między nami dobrze jest” w reżyserii Grzegorza Jarzyny (prod. TR Warszawa, Narodowy Instytut Audiowizualny, 2014):

oglądaj "Między nami dobrze jest"
w reż. G. Jarzyny
oglądaj "Burzę"
w reż. K. Warlikowskiego
oglądaj "2007: Macbeth"
w reż. G. Jarzyny

 

CHCESZ WSPIERAĆ TEATR, KIEDY ZOSTAJESZ W DOMU?

#ZostańWDomu, nie wychodź z teatru”  to akcja, zainicjowana przez zespół TR Warszawa. Jej celem jest reakcja na obecną sytuację epidemiologiczną, która panuje na całym świecie. Liczba osób zainteresowanych pierwszym pokazem rejestracji spektaklu „Cząstki kobiety”, w reżyserii Kornéla Mundruczó utwierdziła nas w przekonaniu, że takie działania są bardzo potrzebne.

Dzięki pokazom on-line naszych spektakli z napisami w j. polskim i angielskim, widzki i widzowie z Polski i zagranicy będą mogli zobaczyć propozycje repertuarowe TR Warszawa. Co tydzień będziemy prezentować kolejne spektakle z naszego repertuaru. Kontynuacja pokazów pozwoli nam też na zminimalizowanie skutków pogarszającej się sytuacji finansowej i warunków życia osób związanych z kulturą w naszym teatrze.

W związku z tym, mamy do Państwa prośbę o wsparcie nas w formie “darowizny na cele statutowe”. Darowizna jest wyrazem uznania dla zespołu, aktorek i aktorów TR Warszawa oraz wsparcia dla teatru i jego działalności, a jej wysokość jest zupełnie dowolna.

Dla chętnych podajemy numer konta, w tytule przelewu prosimy wpisać „darowizna na cele statutowe TR Warszawa”

Bank PEKAO S.A.
31 1240 1037 1111 0010 3134 2440


Pozdrawiamy i do zobaczenia na spektaklach TR Warszawa!

 

_______________Więcej informacji o funkcjonowaniu TR Warszawa w czasie zagrożenia epidemicznego:
> Informacje nt. odwołanych wydarzeń i wymiany biletów
> Harmonogram funkcjonowania kasy (TR Warszawa / Marszałkowska 8)


#zostanwdomu

 

_______________

AKTUALIZACJA / maj 2020

#ZostańWDomu, nie wychodź z teatru! to akcja zainicjowana przez zespół TR Warszawa w marcu 2020 roku. Była to nasza odpowiedź na zalecaną praktykę dystansu społecznego w czasie pandemii COVID-19. Choć obostrzenia zostały zniesione – wciąż przenosimy nasze działania do sieci, by być tam, gdzie Wy! Liczba osób zainteresowanych pokazami online utwierdza nas w przekonaniu, że takie działania są bardzo potrzebne. Dzięki pokazom online naszych spektakli z napisami w języku polskim i angielskim, widzki i widzowie z Polski i zagranicy mogą zobaczyć propozycje repertuarowe TR Warszawa. Do końca sezonu artystycznego 2019/2020 będziemy co tydzień prezentować kolejne spektakle z naszego repertuaru, organizować spotkania live oraz warsztaty otwarte. Zostań z nami, nie wychodź z teatru!

Dowiedz się, jak możesz dołączyć do budowania sceny online TR Warszawa. Więcej informacji na stronie: https://niewychodzzteatru.trwarszawa.pl

Czytaj więcej o "nowym otwarciu" i powrocie funkcjonowania TR Warszawa (>link<)

Pozdrawiamy i do zobaczenia na spektaklach TR Warszawa!