Teoria smutnego chłopca

reżyseria: Cezary Tomaszewski

 • 25, 26 maja 2019, godz. 20:00

Spektakl gościnny Komuny Warszawa

  Młody mężczyzna, bohater (lub antybohater) porzuca swój dom w środku nocy, zostawiając ukochanej list pożegnalny. Gdy wyjeżdża z miasta, wrony obsypują go śniegiem zrzucanym z dachów. Rozpoczyna on swoja bolesną wędrówkę, w nieustannej torturze wspomnień minionego szczęścia. Niekonwencjonalna historia miłosna, nieidealne pary, duża ilość śniegu, piosenki, tańce i psy.


  bilety: 70 zł (normalny), 30 zł (ulgowy), 30 zł (wejściówka)

  Spektakl grany w TR Warszawa / Marszałkowska 8. 

  Chcesz obejrzeć oba spektakle Cezarego Tomaszewskiego - "Cezary idzie na wojnę" oraz "Teoria smutnego chłopca"prezentowane w TR Warszawa?
  Możesz zakupić na nie bilety z 15% zniżką!

  Bilety łączone dostępne są tylko w kasie TR Warszawa/Marszałkowska 8.

  Zarezerwuj już dziś – osobiście, telefonicznie: 22 480 80 08 lub mailowo: kasa@trwarszawa.pl

   

  Obsada

  TWÓRCY

  • Cezary Tomaszewskireżyseria
  • Patrycja Kowańska, Martyna Wawrzyniakdramaturgia
  • Bracia - Agnieszka Klepacka, Maciej Chorążyprzestrzeń i kostiumy
  • Weronika Krówkaopracowanie muzyczne
  • Jędrzej Jęcikowskiświatła
  • Kacper Rączkowskicharakteryzacja
  • Olga Kozińskawspółpraca produkcyjna

  RECENZJE

  W Komunie [Weronika Krówka] zaskoczyła mnie z kolei swoją uważnością na partnerów, odwracała co jakiś czas głowę, żeby w pełni kontrolować sytuację, „służyć” innym aktorom. Jej obecność była przez to na scenie niezwykle silna, nie dało się jej w żaden sposób pominąć. A to wprowadzało jej punkt widzenia jako kolejny poziom narracji. Wspaniale się Krówka rozwinęła, od kilku miesięcy, gdy idę na Tomaszewskiego, od początku każdego spektaklu czekam właśnie na nią.

  Tomasz Domagała, DOMAGAŁA SIĘ KULTURY

  PARTNERSTWO TR WARSZAWA Z KOMUNĄ // WARSZAWA

  Jednym z kluczowych elementów działalności TR Warszawa jest długofalowa współpraca z partnerami instytucjonalnymi, organizacjami pozarządowymi, organizacjami sektora prywatnego oraz Miastem Stołecznym Warszawa. Wspólnie budujemy program dla mieszkańców Warszawy i gości odwiedzających stolicę. Współpracę opieramy na partnerskim traktowaniu i uwzględnianiu potrzeb oraz ograniczeń, a także na wspólnym budowaniu trwałych relacji z odbiorcami kultury, inspirowaniu się wzajemnie do twórczego myślenia i działania. Jednym ze strategicznych partnerów TR Warszawa jest Komuna//Warszawa, z którą planujemy wspólne projekty artystyczne oraz gościnne prezentacje spektakli Komuny//Warszawa na scenie TR Warszawa/Marszałkowska 8.