Mama, tata do teatru!

Rodzicu! Chcesz chodzić do teatru, ale nie masz z kim zostawić dzieci? Weź je ze sobą do TR Warszawa! Cykl warsztatów "Mama, tata do teatru!" to wspaniała okazja na Twój powrót do aktywnego korzystania z oferty kulturalnej miasta. Kiedy Ty oglądać będziesz spektakl z repertuaru TR Warszawa, Twoje dziecko będzie mogło wziąć udział w grach i zabawach związanych z przedstawieniem i rozwijać swoje twórcze zainteresowania tuż za ścianą. Warsztaty prowadzone przez pedagogów teatru i animatorów. Zapraszamy rodziców z dziećmi na 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu z zakupionymi wcześniej biletami w kasie TR Warszawa. Po przedstawieniu prosimy rodziców i opiekunów o odbiór dzieci.

23 marca 2019, godz. 14:30

TEATRALNA PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA W POSZUKIWANIU INNYCH LUDZI

Warsztaty do spektaklu „Inni ludzie” w reż. Grzegorza Jarzyny
miejsce: TR Warszawa/ATM Studio (ul. Wał Miedzeszyński 384)

W ramach zajęć uczestnicy wraz z przewodnikiem- pedagogiem teatru wybiorą się w teatralną podróż dookoła świata. Poznają tradycje teatralne związane z różnymi kręgami kulturowymi i postarają się wcielić w innych ludzi, których spotkają podczas podróży. 

Zajęcia rozpoczną się od teatralnej rozgrzewki i zapoznania się uczestników. Następnie wraz z przenoszeniem się do kolejnych zakątków świata podróżnicy będą ćwiczyli różne techniki wcielania się w innych ludzi, które na codzień praktykują aktorzy. Na koniec mali globtroterzy wspólnie zastanowią się, czy ludzie, których spotkali na swojej drodze, i w których wcielali się, są faktycznie inni czy jednak bardzo przypominają ich samych.  

czas trwania zajęć: 3 godz.
miejsce: TR Warszawa/ATM Studio
wiek uczestników: 5-12 lat
prowadząca: Helena Świegocka

bilety: 20 zł od dziecka
dostępne na stronie http://bilety.trwarszawa.pl