Edukator

edukaToR to projekt skierowany jest do gimnazjalistów, licealistów, studentów oraz osób dorosłych

Dwugodzinne warsztaty lub wykłady powiązane tematycznie lub formalnie z konkretnym spektaklem z repertuaru TR, głównie dla grup zorganizowanych, prowadzone w siedzibie teatru. Jest to projekt otwarty – można dołączyć do niego w każdej chwili, wziąć udział jednorazowo lub zgłaszać się na comiesięczne warsztaty. 

Warsztaty stanowią wstęp do oglądania spektaklu lub do niego komentarz, mają na celu pobudzenie twórczych postaw uczestników, próbą wspólnego namysłu nad najistotniejszymi tematami danego dzieła teatralnego. 

Warsztaty edukaToR są pomostem pomiędzy widzem a sceną. 
W trakcie warsztatu uczestnicy wykonują zarówno zadania praktyczne (aktorskie) jak i pogłębiają wiedzę z zakresu historii teatru. 
Warsztaty są bezpłatne, dla grupy, które wykupują bilety na spektakl w TR.

W celu umówienia się na warsztat prosimy o kontakt:
anna.rochowska@trwarszawa.pl lub edukacja@trwarszawa.pl
tel. 22 480 80 45, 518 012 431W roku 2014 warsztaty współorganizowane przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz dofinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W latach ubiegłych dofinansowano ze środków m.st. Warszawy, 
Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowego Centrum Kultury oraz Fundacji Generacja TR Warszawa.