Ludzie

  • DYREKTOR NACZELNY:
    Wojciech Gorczyca

    SEKRETARIAT DYREKCJI
    Barbara Janczewska

    DZIAŁ INWESTYCJI
    Główny specjalista ds. inwestycji: Michał Rudnicki
    Asystentka ds. inwestycji: Monika Oleśko
    Specjalista ds. inwestycji: Kacper Białkowski

    DZIAŁ PRODUKCJI
    Kierownik działu produkcji: Małgorzata Cichulska
    Producentki: Karolina Pająk, Natalia Starowieyska

    DZIAŁ KOMUNIKACJI
    Kierowniczka działu komunikacji: Kaja Stępkowska
    Zastępczyni kierowniczki ds. sprzedaży i rozwoju publiczności: Małgorzata Lipińska 
    Promocja: Jakub Drzewiecki, Joanna Janiszewska
    Realizacja i montaż wideo: Ewa Łuczak
    Organizacja Widowni: Justyna Matyjaśkiewicz
    Bileterzy: Iga Dzięgielewska, Marta Elson, Marta Fiszer, Maciej Kowalówczany, Anna Miller, Jagoda Nowakowska, Aleksandra Plech, Marek Praski, Maciej Przygoda, Adrian Derkacz, Aniela Sieczkowska

    DZIAŁ EDUKACJI
    Kierownik działu edukacji: Anna Rochowska
    Asystentka: Anna Gąsiorowska

    DZIAŁ TECHNICZNY
    Kierownik Techniczny: Piotr Pawlik
    Zastępca Kierownika Technicznego: Sebastian Kuźma
    Zastępca Kierownika Technicznego ds. budowy scenografii: Andrzej Łastowski
    Realizatorzy Światła: Jędrzej Jęcikowski, Remigiusz Siek, Kacper Stykowski, Daniel Sanjuan Ciepielewski
    Realizatorzy Dźwięku: Piotr Domiński, Jarek Grzelak, Antek Mantorski
    Realizatorzy Wideo: Adrian Hutyriak, Gwidon Wydrzyński, Łukasz Faliński, Jerzy Szelewicz
    Brygadierzy Sceny: Andrzej Tuszewicz, Piotr Bogumił
    Technicy Sceny: Paweł Gromek, Piotr Gromek, Łukasz Winkowski
    Montażysta sceny: Marcin Puanecki
    Rekwizytorzy: Tomasz Trojanowski, Grzegorz Zielski
    Garderobiana: Elżbieta Kołtonowicz
    Charakteryzatorka: Milena Jura, Agata Lipińska
    Stolarze: Stefan Dukała, Tadeusz Tomaszewski
    Ślusarze: Tomasz Ciężarek, Karol Korytko

  • DYREKTOR ARTYSTYCZNY:
    Grzegorz Jarzyna

    DZIAŁ ARTYSTYCZNY
    Dyrektor Artystyczny: Grzegorz Jarzyna
    Zastępca Dyrektora Artystycznego do spraw Programowych: Roman Pawłowski
    Kierownik do spraw artystycznych: Paweł Kulka
    Asystent do spraw literackich: Jacek Telenga
    Kierowniczka ds. koordynacji pracy artystycznej: Małgorzata Mazur
    Asystentka do spraw koordynacji pracy artystycznej: Aleksandra Bielewicz
    Inspicjenci: Karolina Gębska, Wojciech Sobolewski
    Asystentka Dyrektora Artystycznego: Olga Drygas

    ZESPÓŁ AKTORSKI
    Jan Dravnel, Dobromir Dymecki, Roma Gąsiorowska, Aleksandra Konieczna, Cezary Kosiński, Magdalena Kuta, Lech Łotocki, Rafał Maćkowiak, Maria Maj, Dawid Ogrodnik, Sebastian Pawlak, Agnieszka Podsiadlik, Paweł Smagała, Danuta Szaflarska, Tomasz Tyndyk, Justyna Wasilewska, Adam Woronowicz, Agnieszka Żulewska

    KURATORZY
    Grzegorz Laszuk (Grafika)

  • GŁÓWNA KSIĘGOWA:
    Wanda Dorant-Podgórska

    DZIAŁ ADMINISTRACYJNY
    Kierownik Administracyjny: Piotr Sykson
    Magazynier: Andrzej Charzyński
    Starszy referent ds. administracyjnych: Justyna Piłatowicz
    Zaopatrzeniowiec-kierowca: Andrzej Bryśkiewicz
    Elektryk-koncerwator: Paweł Śmigielski

    KSIĘGOWOŚĆ
    Zastępczyni Głównej Księgowej: Elżbieta Kuśmierkiewicz
    Księgowe: Danuta Solarska, Bożena Tomaszewska
    Kasa: Artur Krużmanowski, Urszula Musiał-Kozłowska

    FUNDRAISING
    Karol Wittels, Weronika Brączek

    PION DN:
    Specjalista ds. kadr: Anna Kostrzewa
    Specjalista ds. bhp: Andrzej Wiśniewski

    OBSŁUGA PRAWNA
    Elwira Magdziak