Ludzie

  • P.O. DYREKTORA
    Natalia Dzieduszycka

    SEKRETARIAT DYREKCJI
    Barbara Janczewska

    PEŁNOMOCNIK DYREKTORA DS. INWESTYCJI:
    Michał Rudnicki

    DZIAŁ INWESTYCJI
    specjalistka ds. finansowych: Weronika Małek
    specjalista ds. realizacji: Tomasz Koba
    specjalista ds. technologii teatralnej: Marcin Wójcik

    DZIAŁ PRODUKCJI
    kierownik działu produkcji: Małgorzata Cichulska
    producentki: Karolina Pająk, Magdalena Igielska

    DZIAŁ KOMUNIKACJI
    kierowniczka działu komunikacji: Kaja Stępkowska
    zastępczyni kierowniczki ds. sprzedaży i rozwoju publiczności: Małgorzata Lipińska 
    specjaliści ds. promocji: Karolina Świetlicka, Jakub Drzewiecki
    organizacja widowni: Justyna Matyjaśkiewicz, Maciej Kowalówczany

    bileterzy: Kacper Andruszczak, Barbara Bendyk, Kazimierz Czartoryski, Iga Dzięgielewska, Marta Elson,  Mateusz Michalski, Anna Miller, Jagoda Nowakowska, Julia Pałejko, Marek Praski, Maciej Przygoda, Kamila Raűber, Aniela Sieczkowska, Martyna Staros, Michalina Żemła, Bartek Kruk, Monika Gąsior, Zuzanna Grączyńska, Adam Kowalski, Julia Maj

    DZIAŁ EDUKACJI
    kierowniczka: Anna Rochowska
    specjalistka: Anna Kurelska
    animatorka: Marta Bernatowicz

    DZIAŁ TECHNICZNY
    kierownik techniczny: Piotr Pawlik
    zastępca kierownika technicznego: Sebastian Kuźma
    zastępca kierownika technicznego ds. budowy scenografii: Andrzej Łastowski
    brygadzista zespołu światło, Wideo, Dźwięk: Łukasz Faliński
    realizatorzy światła: Jędrzej Jęcikowski, Remigiusz Siek, Kacper Stykowski, Daniel Sanjuan Ciepielewski
    realizatorzy dźwięku: Piotr Domiński, Jarek Grzelak, Jerzy Szelewicz
    realizatorzy wideo: Adrian Hutyriak, Łukasz Faliński, Marcin Metelski
    brygadierzy sceny: Piotr Bogumił
    zastępca brygadzisty Sceny: Łukasz Winkowski 
    montażyści sceny: Piotr Bogumił, Andrzej Tuszewicz, Łukasz Winkowski, Piotr Gromek, Marcin Puanecki, Robert Tomala, Tomasz Trojanowski, Grzegorz Zielski
    rekwizytorzy: Tomasz Trojanowski, Grzegorz Zielski
    garderobiana: Elżbieta Kołtonowicz, Teresa Rutkowska
    charakteryzatorka: Milena Jura, Agata Lipińska
    stolarze: Tadeusz Tomaszewski, Paweł Gromek
    ślusarze: Tomasz Ciężarek, Karol Korytko

    ZARZĄDZANIE WIEDZĄ
    główny specjalista ds. zarządzania wiedzą: Kacper Białkowski

    ARCHIWUM
    archiwista: Waldemar Michałowski

  • Z-CA DYREKTORA DS. ARTYSTYCZNYCH
    Grzegorz Jarzyna

    DZIAŁ PROGRAMOWY
    kierownik Działu Programowego: Roman Pawłowski
    kierownik ds. artystycznych: Paweł Kulka
    kierowniczka projektów międzynarodowych: Agata Kołacz
    asystent ds. literackich: Jacek Telenga
    specjalistka ds. praw autorskich: Małgorzata Makowska
    inspicjenci: Katarzyna Gawryś-Rodriguez, Karolina Gębska, Wojciech Sobolewski, Malwina Szumacher

    DZIAŁ KOORDYNACJI ARTYSTYCZNEJ
    kierowniczka ds. koordynacji pracy artystycznej: Małgorzata Mazur
    specjalistka ds. koordynacji pracy artystycznej: Aleksandra Bielewicz

    ZESPÓŁ AKTORSKI
    Marcin Czarnik, Jan Dravnel, Dobromir Dymecki, Monika Frajczyk, Małgorzata Gorol, Natalia Kalita, Cezary Kosiński, Magdalena Kuta, Lech Łotocki, Rafał Maćkowiak, Maria Maj, Sebastian Pawlak, Agnieszka Podsiadlik, Aleksandra Popławska, Paweł Smagała, Tomasz Tyndyk, Justyna Wasilewska, Adam Woronowicz, Agnieszka Żulewska

    WSPÓŁPRACOWNICY
    grafik: Grzegorz Laszuk
    doradztwo projektowe: Beata Dubiel-Stawska
    IT: Emil Godos 
    obsługa prawna: Marlena Chłopik, Mateusz Małek

  • GŁÓWNY KSIĘGOWY
    Aneta Sawicka-Wysokińska

    DZIAŁ ADMINISTRACYJNY
    kierownik administracyjny: Piotr Sykson
    magazynier: Andrzej Charzyński
    specjalistka ds. administracyjnych (ATM): Joanna Marszałek 
    starszy referent ds. administracyjnych: Justyna Piłatowicz
    elektryk-konserwator: Paweł Śmigielski
    kierowca/zaopatrzeniowiec: Tadeusz Wojciechowski

    KSIĘGOWOŚĆ
    zastępczyni Głównej Księgowej: Katarzyna Parzys
    księgowe: Ewelina Okła, Bożena Tomaszewska
    kasa: Artur Krużmanowski, Urszula Musiał-Kozłowska

    KADRY I HR
    główna specjalistka ds. HR: Anna Gąsiorek