Ludzie

  • P.O. DYREKTORA:
    Natalia Dzieduszycka

    Z-CA DYREKTORA DS. ARTYSTYCZNYCH:
    Grzegorz Jarzyna

    GŁÓWNY KSIĘGOWY:
    Aneta Sawicka-Wysokińska

    PEŁNOMOCNIK DYREKTORA DS. PROGRAMOWYCH:
    Roman Pawłowski

    SEKRETARIAT DYREKCJI
    Barbara Janczewska

    WSPÓŁPRACOWNICY
    grafik: Grzegorz Laszuk
    doradztwo projektowe i strategiczne: Beata Dubiel-Stawska
    IT: Emil Godos 

  • DZIAŁ ADMINISTRACJI
    kierownik: Piotr Sykson
    magazynier: Andrzej Charzyński
    specjalistka ds. administracyjnych (TR/ATM Studio): Joanna Marszałek 
    starszy referent ds. administracyjnych: Justyna Piłatowicz
    elektryk-konserwator: Paweł Śmigielski
    kierowca/zaopatrzeniowiec: Tadeusz Wojciechowski

    DZIAŁ PLANOWANIA I EKSPLOATACJI
    kierowniczka: Małgorzata Mazur
    specjalista ds. koordynacji pracy artystycznej: Maciej Kurpiewski

    DZIAŁ INWESTYCJI
    główny specjalista ds. inwstycji: Michał Rudnicki
    specjalistka ds. finansów inwestycji: Weronika Małek
    starszy specjalista ds. realizacji: Tomasz Koba
    specjalista ds. technologii teatralnej: Marcin Wójcik

    DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI
    zastępczyni głównego księgowego: Katarzyna Parzys
    księgowe: Urszula Musiał-Kozłowska, Bożena Tomaszewska
    specjalista ds. płac: Ewelina Okła

    DZIAŁ PRODUKCJI
    kierownik: Małgorzata Cichulska
    producentki: Magda Igielska, Karolina Pająk

    DZIAŁ ROZWOJU ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA WIEDZĄ
    kierownik: Kacper Białkowski
    główna specjalistka ds. HR: Anna Gąsiorek
    specjalistka ds. praw autorskich i archiwum artystycznego: Małgorzata Makowska
    archiwista: Waldemar Michałowski  
    fundraising: Marcin Kotyła
    obsługa prawna: Marlena Chłopik, Mateusz Małek, Konrad Wyrobek

    DZIAŁ ROZWOJU PUBLICZNOŚCI
    p.o. kierowniczki: Małgorzata Lipińska
    promocja: Jakub Drzewiecki, Karolina Świetlicka
    organizacja widowni: Justyna Matyjaśkiewicz, Maciej Kowalówczany
    kasjerzy: Marta Elson, Artur Krużmanowski
    bileterzy: Kacper Andruszczak, Barbara Bendyk, Kazimierz Czartoryski, Iga Dzięgielewska, Mateusz Michalski, Anna Miller, Jagoda Nowakowska, Julia Pałejko, Marek Praski, Maciej Przygoda, Kamila Raűber, Aniela Sieczkowska, Martyna Staros, Michalina Żemła, Bartek Kruk, Monika Gąsior, Zuzanna Grączyńska, Adam Kowalski, Julia Maj

    DZIAŁ TECHNICZNY
    kierownik: Sebastian Kuźma
    zastępca kierownika ds. budowy scenografii: Andrzej Łastowski
    brygadier kabiny elektroakustycznej: Łukasz Faliński
    realizatorzy światła: Jędrzej Jęcikowski, Konrad Kajak, Kacper Stykowski, Daniel Sanjuan Ciepielewski
    realizatorzy dźwięku: Piotr Domiński, Jarek Grzelak, Jerzy Szelewicz
    realizatorzy wideo: Adrian Hutyriak, Łukasz Jara, Marcin Metelski
    brygadier sceny: Piotr Bogumił
    zastępca brygadiera sceny: Łukasz Winkowski 
    montażyści sceny: Andrzej Tuszewicz, Łukasz Winkowski, Piotr Gromek, Marcin Puanecki, Robert Tomala, Tomasz Trojanowski, Grzegorz Zielski
    rekwizytorzy: Tomasz Trojanowski, Grzegorz Zielski
    garderobiane: Elżbieta Kołtonowicz, Teresa Rutkowska
    charakteryzatorki: Milena Jura, Agata Lipińska
    stolarze: Tadeusz Tomaszewski
    ślusarze: Tomasz Ciężarek, Karol Korytko

  • ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY
    koordynator: Paweł Kulka
    asystent ds. literackich: Jacek Telenga
    inspicjenci/asystenci reżysera: Katarzyna Gawryś-Rodriguez, Karolina Gębska, Wojciech Sobolewski, Malwina Szumacher

    zespół aktorski: Marcin Czarnik, Jan Dravnel, Dobromir Dymecki, Monika Frajczyk, Natalia Kalita, Cezary Kosiński, Magdalena Kuta, Lech Łotocki, Rafał Maćkowiak, Maria Maj, Sebastian Pawlak, Agnieszka Podsiadlik, Aleksandra Popławska, Paweł Smagała, Tomasz Tyndyk, Justyna Wasilewska, Adam Woronowicz, Agnieszka Żulewska

    ZESPÓŁ EDUKACJI
    koordynatorka: Anna Rochowska
    specjalistka: Anna Kurelska
    animatorka: Marta Bernatowicz

    ZESPÓŁ PR i KOMUNIKACJI INWESTYCJI
    koordynatorka: Kaja Stępkowska

    ZESPÓŁ PROJEKTÓW MIĘDZYNARODOWYCH
    koordynatorka: Agata Kołacz