Ludzie

  • Z-CA DYREKTORA DS. FINANSOWO-ORGANIZACYJNYCH:
    Natalia Dzieduszycka

    PEŁNOMOCNIK DYREKTORA DS. PARTNERSTWA STRATEGICZNEGO I ROZWOJU ORGANIZACYJNEGO:
    Izabela Stachurska

    SEKRETARIAT DYREKCJI
    Barbara Janczewska

    DZIAŁ INWESTYCJI
    Główny specjalista ds. inwestycji: Michał Rudnicki
    Asystentka ds. inwestycji (architektura): Milena Langa
    Asystentka ds. inwestycji (dokumentacja): Monika Oleśko
    Specjalista ds. technologii teatralnej: Marcin Wójcik

    DZIAŁ PRODUKCJI
    Kierownik działu produkcji: Małgorzata Cichulska
    Producentki: Katarzyna Białach, Natalia Starowieyska

    DZIAŁ KOMUNIKACJI
    Kierowniczka działu komunikacji: Kaja Stępkowska
    Zastępczyni kierowniczki ds. sprzedaży i rozwoju publiczności: Małgorzata Lipińska 
    Media: Aleksandra Tomaszuk
    Promocja: Jakub Drzewiecki, Zofia Zaleska
    Realizacja i montaż wideo: Ewa Łuczak
    Organizacja Widowni: Justyna Matyjaśkiewicz, Maciej Kowalówczany

    Bileterzy: Kacper Andruszczak, Julia Bellon, Barbara Bendyk, Kazimierz Czartoryski, Adrian Derkacz, Iga Dzięgielewska, Marta Elson, Marta Fiszer, Katarzyna Korytowska, Pamela Leończyk, Mateusz Michalski, Anna Miller, Jagoda Nowakowska, Julia Pałejko, Aleksandra Plech, Marek Praski, Maciej Przygoda, Katarzyna Pyssa, Kamila Raűber, Aniela Sieczkowska, Martyna Staros, Jakub Tlałka, Michalina Żemła, Magdalena Żurawska

    DZIAŁ EDUKACJI
    Kierowniczka: Anna Rochowska
    Specjalistka: Anna Kurelska
    Animatorka: Marta Bernatowicz

    DZIAŁ TECHNICZNY
    Kierownik Techniczny: Piotr Pawlik
    Zastępca Kierownika Technicznego: Sebastian Kuźma
    Zastępca Kierownika Technicznego ds. budowy scenografii: Andrzej Łastowski
    Brygadzista Zespołu Światło, Wideo, Dźwięk: Łukasz Faliński
    Realizatorzy Światła: Jędrzej Jęcikowski, Remigiusz Siek, Kacper Stykowski, Daniel Sanjuan Ciepielewski
    Realizatorzy Dźwięku: Piotr Domiński, Jarek Grzelak, Antek Mantorski, Jerzy Szelewicz
    Realizatorzy Wideo: Adrian Hutyriak, Łukasz Faliński, Marcin Metelski
    Brygadierzy Sceny: Piotr Bogumił
    Zastępca Brygadzisty Sceny: Łukasz Winkowski
    Montażyści Sceny: Piotr Bogumił, Andrzej Tuszewicz, Łukasz Winkowski, Piotr Gromek, Marcin Puanecki, Robert Tomala, Tomasz Trojanowski, Grzegorz Zielski
    Rekwizytorzy: Tomasz Trojanowski, Grzegorz Zielski
    Garderobiana: Elżbieta Kołtonowicz, Teresa Rutkowska
    Charakteryzatorka: Milena Jura, Agata Lipińska
    Stolarze: Tadeusz Tomaszewski, Paweł Gromek
    Ślusarze: Tomasz Ciężarek, Karol Korytko

    ZARZĄDZANIE WIEDZĄ:
    Główny specjalista ds. zarządzania wiedzą: Kacper Białkowski

    ARCHIWUM
    Kierowniczka projektu "Archiwum Cyfrowe TR Warszawa": Monika Szewczyk-Wittek
    Specjalista ds. digitalizacji: Mirek Kania
    Archiwista: Waldemar Michałowski  

  • DYREKTOR ARTYSTYCZNY:
    Grzegorz Jarzyna

    DZIAŁ ARTYSTYCZNY
    Dyrektor Artystyczny: Grzegorz Jarzyna
    Zastępca Dyrektora Artystycznego do spraw Programowych: Roman Pawłowski
    Kierownik do spraw artystycznych: Paweł Kulka
    Asystent do spraw literackich: Jacek Telenga
    Kierowniczka ds. koordynacji pracy artystycznej: Małgorzata Mazur
    Asystentka ds. koordynacji pracy artystycznej: Aleksandra Bielewicz
    Inspicjenci: Katarzyna Gawryś-Rodriguez, Karolina Gębska, Wojciech Sobolewski, Malwina Szumacher
    Asystentka Dyrektora Artystycznego: Olga Drygas
    Specjalistka ds. praw autorskich: Małgorzata Makowska 

    ZESPÓŁ AKTORSKI
    Jan Dravnel, Dobromir Dymecki, Natalia Kalita, Cezary Kosiński, Magdalena Kuta, Lech Łotocki, Rafał Maćkowiak, Maria Maj, Sebastian Pawlak, Agnieszka Podsiadlik, Paweł Smagała, Tomasz Tyndyk, Justyna Wasilewska, Adam Woronowicz, Agnieszka Żulewska

    WSPÓŁPRACOWNICY:
    Grafik: Grzegorz Laszuk
    Doradztwo w zakresie HR i rekrutacji: Anna Długołęcka
    Doradztwo projektowe, stała konsultacja projektu TR 2.0: Beata Dubiel-Stawska
    IT: Emil Godos 


  • GŁÓWNA KSIĘGOWA:
    Wanda Dorant-Podgórska

    DZIAŁ ADMINISTRACYJNY
    Kierownik Administracyjny: Piotr Sykson
    Magazynier: Andrzej Charzyński
    Specjalistka ds. administracyjnych (ATM): Joanna Marszałek 
    Starszy referent ds. administracyjnych: Justyna Piłatowicz
    Elektryk-konserwator: Paweł Śmigielski
    Kierowca/zaopatrzeniowiec: Tadeusz Wojciechowski

    KSIĘGOWOŚĆ
    Zastępczyni Głównej Księgowej: Elżbieta Kuśmierkiewicz
    Księgowe: Danuta Solarska, Bożena Tomaszewska
    Kasa: Artur Krużmanowski, Urszula Musiał-Kozłowska, Anna Wicik

    FUNDRAISING
    Karol Wittels, Weronika Brączek

    PION DN:
    Specjalista ds. kadr: Anna Kostrzewa
    Specjalista ds. bhp: Andrzej Wiśniewski

    OBSŁUGA PRAWNA
    Elwira Magdziak