Komunikat ws. odwołania premiery i streamingu "2020: Burza"

Drodzy Widzowie, Drogie Widzki,

dziś otrzymaliśmy informację, która zmusiła nas do podjęcia bardzo trudnej decyzji.
Ze względu na troskę o bezpieczeństwo zespołu aktorsko-realizatorskiego związanego z możliwością zagrożenia zarażeniem COVID-19, z ogromną przykrością w imieniu zespołu TR Warszawa informujemy, że jesteśmy zmuszeni odwołać dzisiejszą premierę (6 listopada) spektaklu “2020: Burza” w reż. Grzegorza Jarzyny oraz streaming spektaklu zaplanowany na sobotę 7 listopada w TR Online.
Informacje na temat nowych terminów prezentacji “2020: Burza” podamy w najbliższym możliwym czasie.

WYMIANY I ZWROTY BILETÓW NA PREMIERĘ 6 LISTOPADA

Zgodnie z regulaminem możliwa będzie wymiana biletów na spektakl “2020: BURZA”, który miał odbyć się w dniu 6 listopada (dziś) w TR Warszawa/ATM Studio na voucher. Możliwy jest również zwrot kosztów.

W sprawie wymian na voucherów i zwrotów prosimy o kontakt mailowy z kasą TR Warszawa kasa@trwarszawa.pl lub pod numerem telefonu tel. 505 283 185 czynnym pon–pt., godz. 10:00–17:00.

WYMIANY I ZWROTY BILETÓW NA STREAMING SPEKTAKLU NA PLATFORMIE TR ONLINE

Wszystkie widzki i widzowie, którzy kupili bilety na spektakl streamingowany 7 listopada br., dostaną wkrótce informację mailową dotyczącą możliwości wymiany biletów na kolejny streamingowy tytuł z repertuaru TR Warszawa. Możliwe będą także zwroty zakupionych biletów.

Bardzo dziękujemy za zrozumienie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Życzymy wszystkim zdrowia i do zobaczenia w teatrze!

Zespół TR Warszawa