Żółta strefa w TR Warszawa

W związku z nowymi zaleceniami związanymi z pandemią COVID-19 oraz ze zmianą statusu metropolii warszawskiej, w tym obrębu m.st. Warszawy i powiatu warszawskiego na "żółtą strefę", wprowadzone zostały kolejne obostrzenia sanitarne, w tym ograniczenie ilości dostępnych miejsc na widowniach teatralnych do 25% od 10 października 2020 roku.

Korzystając z wiosennych doświadczeń i naszej akcji “Zostań w domu, nie wychodź z teatru!” – nieustannie pracujemy nad platformą TR Online, czyli sceną nieograniczoną regionem i obostrzeniami. W ramach TR Online będziemy na żywo streamingować spektakle (także z setów premierowych) i wydarzenia takie jak spotkania z zespołem twórców i twórczyń. Z kolei na scenach stacjonarnych TR Warszawa/Marszałkowska 8 oraz TR Warszawa/ATM Studio obowiązują ograniczenia wymienione poniżej.

Bardzo liczymy na Państwa wyrozumiałość i współpracę w związku z rygorem sanitarnym w TR Warszawa.

Bilety i vouchery

W przypadku, w którym przed wprowadzeniem "strefy żółtej" zostało sprzedane powyżej 25% widowni część biletów będziemy zmuszeni zwrócić lub wymienić na voucher.  

W przypadku spektakli granych na scenie TR Warszawa/Marszałkowska 8, gwarantujemy miejsca 40 osobom, które kupiły bilety jako pierwsze.
W przypadku spektakli granych na scenie TR Warszawa/ATM Studio (ul. Wał Miedzeszyński 384), gwarantujemy miejsca 75 osobom, które kupiły bilety w jako pierwsze.

Z osobami, których bilety jesteśmy zmuszeni oddać lub wymienić na voucher, będziemy kontaktować się mailowo.

W odpowiedzi na pytania dotyczące wymiany biletów, z powodu ograniczenia ilości miejsc na wydarzenia i spektakle, widzkom i widzom przysługuje wymiana biletu na voucher do wykorzystania na dowolny spektakl. Voucher wymienić można w dogodnym terminie aż do zakończenia sezonu artystycznego, czyli do 30 czerwca 2021 roku.
 
Widzki i widzowie, którzy dokonali i dokonały zakupu biletów w teatrze (w kasie lub online), mogą otrzymać wspomniane wyżej vouchery do wykorzystania do 30 czerwca 2021 roku. W celu wymiany biletów zakupionych na stronie teatru (bilety.trwarszawa.pl) prosimy o wysłanie pdf z biletem na adres kasa@trwarszawa.pl. Bilety zakupione w kasie podlegają wymianie na vouchery w kasie teatru.

Wspólne bezpieczeństwo i reżim sanitarny

W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich – artystek, artystów, pracownic, pracowników, widzek, widzów i całej społeczności wokół naszego teatru – przypominamy, że w TR Warszawa obowiązują następujące zasady bezpieczeństwa związane w reżimem sanitarnym:

Na terenie teatru konieczne jest zakrywanie nosa i ust maseczką lub przyłbicą oraz odkażanie dłoni dostępnym w teatrze płynem dezynfekującym. Zasady te obowiązują również na widowni, w trakcie odbywających się wydarzeń.

Każdego widza i widzkę obowiązuje przekazanie pisemnej informacji o stanie zdrowia przed wejściem na spektakl lub wydarzenie. Odpowiedni formularz będzie dostępny przy wejściu, możesz też go zobaczyć, ściągnąć i wydrukować przed wizytą w teatrze >tu<. Jeśli zauważą Państwo u siebie niepokojące objawy – gorączkę, kaszel, duszności – prosimy o rezygnację z wizyty w teatrze i dokonanie zwrotu biletu/biletów zgodnie z trybem opisanym w regulaminie sprzedaży biletów.

Dla zachowania zasad bezpieczeństwa na widowniach naszych scen TR Warszawa/Marszałkowska 8 i TR Warszawa/ATM Studio (ul. Wał Miedzeszyński 384) wprowadziliśmy układ “szachownicy”, wyłączając ze sprzedaży i z użycia co drugi fotel. W trosce o zachowanie dostępności biletów, wraz ze zmniejszeniem liczby miejsc zwiększyliśmy liczbę granych przez nas spektakli.

Prosimy o zachowywanie zalecanych odległości (1.5 metra) we wszystkich przestrzeniach teatru.

Do odwołania nie będzie możliwe korzystanie z szatni w obu lokalizacjach (TR Warszawa/Marszałkowska 8 i TR Warszawa/ATM Studio).

Kontakt

Zachęcamy kontaktu telefonicznego: tel. 505 283 185 (tel. czynny pon.–pt., godz. 11:00–19:00) i emailowego: kasa@trwarszawa.pl.
Zachęcamy do zakupów biletów online, a przy zakupie biletów w kasie teatru zachęcamy do płatności metodami bezdotykowymi (karta płatnicza, płatność zbliżeniowa telefonem).

Serdecznie pozdrawiamy,
zespół TR Warszawa