Support TR

TR Warszawa przenosi działania do sieci, by być tam, gdzie jesteś Ty.

Poznaj spektakle i projekty TR Online. Teatr to wspólnota artystek, artystów, widzek i widzów. Bez publiczności nie ma teatru – więc zaproś kogoś do oglądania z Tobą, uczestnicz w spotkaniach z twórcami i twórczyniami, wyrwij się z rutyny podczas warsztatów.

Buduj z nami TR Online!

• Bądź z nami. Poznaj program TR Online, oglądaj spektakle, dołącz do spotkań, rozwijaj się podczas warsztatów.

 

• Zaproś kogoś do TR Online. Nie ważne, gdzie mieszkasz oraz gdzie są teraz Twoi bliscy – usiądźcie na widowni naszej sceny online i spędźcie razem czas w TR Online.

 

 Bądźmy w kontakcie! Zapisz się do newslettera TR, śledź nas w mediach społecznościowych (FacebookInstagram), by być na bieżąco z programem i najnowszymi produkcjami TR Warszawa.

or

• Buduj TR Online – przekaż darowiznę na cele statutowe TR Warszawa, dzięki której wspólnie umożliwiamy dostęp do teatru szerokiej społeczności.

 

Numer konta bankowego TR Warszawa:
31 1240 1037 1111 0010 3134 2440
(Bank PEKAO S.A.)

 

W tytule przelewu prosimy wpisać: Darowizna na cele statutowe TR Warszawa

TR Online to…

Spektakle


Oglądaj najnowsze produkcje i wybrane przedstawienia archiwalne TR Warszawa. W pierwszym sezonie działania platformy TR Online będziemy transmitować na żywo takie spektakle, jak “Cząstki kobiety” w reż. Kornéla Mundruczó czy “Inni ludzie” w reż. Grzegorza Jarzyny! 

Spotkania z twórcami i twórczyniami


Po zakończeniu sobotniej transmisji spotkaj się z twórcami i twórczyniami spektaklu. Zapraszamy do rozmowy na żywo na Facebooku TR Warszawa. Zadaj pytania, podziel się swoją opinią, daj znać, co chciałbyś jeszcze zobaczyć. 

Warsztaty otwarte


Porozmawiaj z innymi o sobotnim spektaklu na żywo. Dyskutuj o sztuce, pogłębiaj wiedzę, rozwijaj się. Weź udział w warsztatach otwartych prowadzonych przez pedagożki teatru z TR Warszawa.

Nowe produkcje


Nie przestajemy tworzyć! Dzięki platformie TR Online obejrzysz najnowsze produkcje TR Warszawa nie wychodząc z domu. Planujemy streamingi takich spektakli, jak:

…oraz inne premiery tego sezonu. 

Select the amount to donate

Metody płatności

Patrons