TR WARSZAWA W DEBACIE “NOWA DOSTĘPNOŚĆ” W RAMACH 8. FESTIWALU KULTURY BEZ BARIER


3 października 2020 roku o godzinie 16:00 w Teatrze Ochoty odbędzie się debata “Nowa dostępność”. Wydarzenie organizowane jest w ramach 8. Festiwalu Kultury Bez Barier. O doświadczeniach budowania relacji z publicznością w czasie wiosennej kwarantanny porozmawiają zaproszeni goście: Artur Jóźwik, dyrektor Biura Kultury m.st. Warszawy, Joanna Nawrocka, dyrektorka Teatru Ochoty – Ośrodka Kultury Teatralnej, Anna Rochowska, koordynatorka zespołu edukacji TR Warszawa, Artur Szczęsny, kierownik komunikacji Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki, Joanna Rożen-Wojciechowska, dyrektorka Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy oraz Anna Żórawska, prezeska Fundacji Kultury Bez Barier i koordynatorka Festiwalu Kultury Bez Barier. Rozmowę poprowadzi Anna Cygankiewicz, kierowniczka działu kreacji i komunikacji Teatru Ochoty, koordynatorka komunikacji Festiwalu Kultury Bez Barier.

Anna Rochowska, twórczyni zespołu edukacji TR Warszawa i programu TR BEZ BARIER oraz współautorka “Strategii TR Online”, opowie o pracy zespołu TR Warszawa nad programem TR Online i akcją "Zostań w domu nie wychodź z teatru” w czasie wiosenne kwarantanny w duchu idei dostępności i budowaniu trwałych i głębokich relacji z publicznością.

 

Nowa dostępność – debata

Ostatnie miesiące przeniosły nasze życie kulturalne, społeczne i zawodowe do sieci. Czy teatry, muzea, domy kultury były gotowe na nowy rodzaj kontaktu z publicznością? Jakie mamy doświadczenie z czasu „kwarantanny kultury”? Czy możemy rozwijać zdobyte umiejętności w kreowaniu „nowej dostępności”? Jak działać w sieci, aby tworzyć i komunikować dla wszystkich?

data: 3 października 2020 g. 16:00 – 18:00
miejsce: sala teatralna Teatru Ochoty (ul. Reja 9, Warszawa)
dostępność: streaming online, pętla indukcyjna, tłumaczenie na polski język migowy, dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchu
rejestracja na wydarzenie: >link<

Link do streaming online będzie dostępny na stronie wydarzenia na Facebooku >link<.

#MOŻESZ! #8FKBB