AUTOBUS DO ATM STUDIO

Uruchomiliśmy specjalną linię autobusową łączącą centrum z ATM Studio. 
Na autobusie wyświetlany jest napis TR Warszawa.
Poniżej trasa autobusu wraz z godzinami odjazdu z poszczególnych przystanków.

Autobus będzie czekał na Państwa również po spektaklu. 

………………………………………………………………………………………

Trasa na spektakl "Holzwege", "Męczennicy"/ spektakle o g. 19:00:

17.30 - Dw. Centralny 01 (Hotel Marriott) 
17.33 - Centrum 01 (pod Cepelią)
17.37 - pl. Konstytucji 01
17.40 - Metro Politechnika 09
17.43 - Marszałkowska 01 (na dole na Trasie Łazienkowskiej)
17.46 - pl. Na Rozdrożu 05
17.51 - Ateńska 03 
17.53 - Abrahama 01
17.59 - ATM Studio
 

Odjazd autobusu spod ATM Studio po spektaklu:

"Holzwege" o g. 21.00
"Męczennicy" o g. 21.30

……………………………………………………………………………………… 

Trasa na spektakl "G.E.N" / spektakle o g. 20:00:

18.30 - Dw. Centralny 01 (Hotel Marriott)
18.33 - Centrum 01 (pod Cepelią)
18.37 - Pl. Konstytucji 01
18.40 - Metro Politechnika 09
18.43 - Marszałkowska 01 (na dole, na Trasie Łazienkowskiej)
18.46 - Pl. Na Rozdrożu 05 
18.51 - Ateńska 03 
18.53 - Abrahama 01
18.59 - ATM Studio 

Odjazd autobusu spod ATM Studio po spektaklu: g. 22.15

………………………………………………………………………………………