TR Warszawa/ATM STUDIO dojazd

Darmowy transport autobusami na spektakl "Golem" (12-13 października 2018) 

Wejście od godz. 18:00 

16.55 - Dw. Centralny 01 (Hotel Marriott)
16.57 - Centrum 01 (pod Cepelią)
17.00 - Pl. Konstytucji 01
17.02 - Metro Politechnika 09
17.04 - Marszałkowska 01 (na dole, na Trasie Łazienkowskiej)
17.05 - Pl. Na Rozdrożu 05 
17.11 - Ateńska 03 
17.14 - Abrahama 01
17.30 - TR Warszawa/ATM Studio 

Wejście od godz. 20:00

18.55 - Dw. Centralny 01 (Hotel Marriott)
18.57 - Centrum 01 (pod Cepelią)
19.00 - Pl. Konstytucji 01
19.02 - Metro Politechnika 09
19.04 - Marszałkowska 01 (na dole, na Trasie Łazienkowskiej)
19.05 - Pl. Na Rozdrożu 05 
19.11 - Ateńska 03 
19.14 - Abrahama 01
19.30 - TR Warszawa/ATM Studio 

Powrotne autobusy z TR Warszawa/ATM Studio o godz. 20.15 i 22.15. 

-------------

Powrotny autobus z ATM Studio w kierunku Centrum rusza ok. 15 minut po zakończeniu spektaklu, spod ATM Studio. 

Mogą Państwo również skorzystać z oferty naszego Partnera, którym jest mytaxi.
Po pobraniu aplikacji mytaxi i wpisaniu kodu o treści TR2018 otrzymuje się rabat 35zł na pierwszy przejazd.