Zespół

Dyrektor artystyczny Grzegorz Jarzyna
Główna księgowa Dorota Łyszkowska
Pełnomocniczka dyrektorki ds. inwestycji TR Warszawa na Pl. Defilad Anna Klammer
Pełnomocniczka dyrektorki ds. rozwoju organizacji Monika Dziekan
Pełnomocnik dyrektorki ds. programowych Roman Pawłowski
Asystentka dyrektorki ds. organizacji biura Aleksandra Szklarczyk

Kierowniczka Iwona Patejuk
Starsza specjalistka ds. administracji Joanna Marszałek
Specjalista ds. administracji/magazynier Piotr Wiśniewski
Specjalistka ds. administracji Barbara Janczewska
Elektryk/konserwator Paweł Śmigielski

Kierowniczka Małgorzata Mazur
Specjalistka ds. koordynacji pracy artystycznej Dorota Stochmalska

Specjalistka ds. finansów inwestycji Weronika Małek
Asystentka działu inwestycji Agnieszka Bardadin

Główna księgowa Dorota Łyszkowska
Zastępczyni głównej księgowej Barbara Ogiełło
Księgowe Agnieszka Truszkowska Bożena Tomaszewska Małgorzata Wyrwas
Główna specjalistka ds. płac Ewelina Okła

p.o. Kierowniczki Działu Praw Autorskich i Archiwum Iwona Patejuk
Specjalistka ds. praw autorskich Lawinia Klechowska
Archiwista Waldemar Michałowski

Kierownik Damian Piwowarczyk
Zastępczyni kierownika ds. sprzedaży Agnieszka Prokopczuk
Specjalistki ds. promocji Monika Zielińska Wiktoria Grochowska
Organizacja widowni Justyna Matyjaśkiewicz Maciej Kowalówczany
Specjaliści ds. sprzedaży/kasjerzy Magdalena Malczyk Monika Pizło Bartłomiej Wlazło
Bileterki i bileterzy Justyna Amelańczuk Franciszek Bellon Zofia Dolecka Bartłomiej Kruk Piotr Oleksiak Maciej Przygoda Kamila Raűber Anna Rościszewska Judyta Sobecka Tomasz Wasiak

Specjalistka ds. administracyjno-finansowych Urszula Musiał-Kozłowska

Zastępca kierownika Kacper Stykowski
Główny specjalista/konsultant ds. reżyserii i realizacji dźwięku Piotr Domiński
Realizatorzy światła Jędrzej Jęcikowski Konrad Kajak Daniel Sanjuan Ciepielewski
Brygadier realizatorów dźwięku Jakub Sapka
Realizatorzy dźwięku Jan Dudziński Miłosz Pawłowski Jerzy Szelewicz
Brygadier realizatorów wideo Łukasz Jara
Realizatorzy wideo Adrian Hutyriak Łukasz Jara
Brygadier brygady sceny Łukasz Winkowski
Montażyści sceny/rekwizytorzy Mariusz Gajdak Piotr Gromek Marcin Puanecki Tomasz Trojanowski Mariusz Basiak Grzegorz Zielski
Brygadierka garderobianych i charakteryzatorek Dominika Zatońska-Mosior
Garderobiane Elżbieta Kołtonowicz Teresa Rutkowska
Charakteryzatorki Milena Jura Dominika Zatońska
Stolarz Tadeusz Tomaszewski
Ślusarz Tomasz Ciężarek

Specjaliści Marcin Metelski Bartłomiej Zajder

Główny specjalista do spraw rozwoju artystycznego /Koordynator zespołu asystencko – inspicjenckiego Paweł Kulka
Asystent ds. literackich Jacek Telenga
Brygadierka inspicjentów/asystentów reżysera Katarzyna Gawryś-Rodriguez
Inspicjenci i inspicjentki, asystenci i asystentki reżysera Wojciech Sobolewski Aleksandra Śliwińska Piotr Piotrowicz

Koordynatorka Anna Rochowska
Specjaliści ds. edukacji Anna Kurelska Michał Domański
Współpracujące animatorki Marta Bernatowicz Helena Świegocka

Koordynatorka Agata Kołacz

Koordynatorka Kaja Stępkowska

Samodzielne stanowisko ds. kadr i zarządzania zasobami ludzkimi Anna Gąsiorek

Projektant graficzny Grzegorz Laszuk
Obsługa prawna Marlena Chłopik Mateusz Małek Konrad Wyrobek

Cezary Kosiński, Paweł Smagała, Marcin Czarnik, Edurne Azkarate, Wiktor Bagiński, Michał Bieliński, Małgorzata Buczkowska, Agata Buzek, Sara Celler-Jezierska, Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka, Jan Englert, Jan Frycz, Roma Gąsiorowska, Jakub Gierszał, Piotr Głowacki, Agnieszka Grochowska, Katarzyna Herman, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Wojciech Kalarus, Marek Kalita, Hanna Klepacka, Redbad Klijnstra, Maja Komorowska, Magdalena Koleśnik, Sandra Korzeniak, Michał Litwiniec, Marta Malikowska, Małgorzata Maślanka, Rozalia Mierzicka, Adam Nawojczyk, Monika Niemczyk, Marta Nieradkiewicz, Waldemar Obłoza, Dawid Ogrodnik, Maja Ostaszewska, Ewelina Pankowska, Jan Peszek, Agnieszka Podsiadlik, Jacek Poniedziałek, Anna Radwan-Gancarczyk, Halina Rasiakówna, Agnieszka Roszkowska, Maciej Stuhr, Ewa Szykulska, Marta Ścisłowicz, Piotr Trojan, Danuta Stenka, Maja Wachowska, Katarzyna Warnke, Kacper Wdowik, Zofia Wichłacz, Magdalena Żak, Yacine Zmit

Kornél Mundruczó, René Pollesch, Krystian Lupa, Krzysztof Warlikowski, Luk Perceval, Krzysztof Garbaczewski, Yana Ross, Wojtek Blecharz, Michał Borczuch, Anna Karasińska, Artur Ildefons Urbański, Magdalena Maciejewska, Marton Agh, Małgorzata Szczęśniak, Jacqueline Sobiszewski, Svenja Gassen, Chasper Bertschinger, Jacek Grudzień, Hanna Kulenty, John Zorn, Paweł Mykietyn, Janos Szemenyei, Anna Axer Fijałkowska, Felice Ross, Piotr Domiński, Dominika Kotarba, Bartek Macias, Magdalena Musiał, Robert Mleczko, Monika Pormale, Zygmunt Krauze, Katarzyna Kalwat, Marta Sokołowska, Magda Szpecht, Zbigniew Libera, Piotr Trojan, Justyna Elminowska, Dominika Olszowy, Aleksandr Prowaliński, Piotr Lis, Michał Lis, Marta Ziółek, Kata Wéber, Małgorzata Wdowik

Patroni