Zespół

Dyrektor artystyczny Grzegorz Jarzyna
Główna księgowa Barbara Ogiełło
Pełnomocniczka dyrektorki ds. inwestycji TR Warszawa na Pl. Defilad Anna Klammer
Pełnomocnik dyrektorki ds. programowych Roman Pawłowski
Asystentka dyrektorki ds. organizacji biura Joanna Adamiec

P.o. kierowniczki działu/ starsza specjalistka ds. administracji Joanna Marszałek
P.o. zastępcy kierownika działu/ specjalista ds. administracji/ magazynier Piotr Wiśniewski
specjalista ds. administracji/recepcjonista Marek Kwiatkowski
Elektryk/konserwator Paweł Śmigielski

Kierowniczka Małgorzata Mazur
Specjalistka ds. koordynacji pracy artystycznej Dorota Stochmalska

Kierownik projektu Cezary Piątek
Specjalistki ds. finansowych inwestycji Weronika Małek Justyna Mirkowska
Zastępczyni specjalistki ds. finansów inwestycji Aneta Żołyniak
Asystentka działu inwestycji Agnieszka Bardadin

Główna księgowa Barbara Ogiełło
Zastępczyni głównej księgowej Ewelina Okła
Starsza specjalistka ds. finansowo-księgowych Aleksandra Truszkowska
Specjalistka ds. finansowo-księgowych Katarzyna Szulawa

Kierowniczka działu/ specjalistka ds. praw autorskich Lawinia Klechowska
Archiwista Waldemar Michałowski

Kierownik Damian Piwowarczyk
Specjalistki ds. promocji Monika Zielińska Wiktoria Grochowska
Zastępca kierownika ds. sprzedaży Bartłomiej Wlazło
Specjalistki ds. sprzedaży i marketingu Magdalena Figura Monika Pizło
Kasjerka Alicja Małecka
Koordynatorzy zespołu bileterskiego Maciej Przygoda Jagoda Nowakowska Kamila Raűber
Bileterki i bileterzy Franciszek Bellon Helena Bellon Patrycja Gajecka Andrzej Grochowski Pola Grudziecka Natalia Imbor Wiktoria Karczewska Bartłomiej Kruk Piotr Oleksiak Anna Rościszewska Mikołaj Szlubowski

Specjalistka ds. administracyjno-finansowych Urszula Musiał-Kozłowska

Kierownik Michał Golasa
Zastępca kierownika Kacper Stykowski
Główny specjalista/konsultant ds. reżyserii i realizacji dźwięku Piotr Domiński
Realizatorzy światła Jędrzej Jęcikowski Konrad Kajak Daniel Sanjuan Ciepielewski
Brygadier realizatorów dźwięku Jakub Sapka
Realizatorzy dźwięku Miłosz Pawłowski Jerzy Szelewicz Andrii Pogorielov
Brygadier realizatorów wideo Łukasz Karzewski
Realizatorzy wideo Maciej Kaszyński
Brygadier brygady sceny Łukasz Winkowski
Zastępca brygadiera brygady sceny Mariusz Basiak
Montażyści sceny/rekwizytorzy Mariusz Gajdak Piotr Gromek Marcin Puanecki Tomasz Trojanowski Grzegorz Zielski
Brygadierka garderobianych i charakteryzatorek/charakteryzatorka Dominika Zatońska-Mosior
Garderobiane Darya Bayarkina Elżbieta Kołtonowicz Teresa Rutkowska
Charakteryzatorka Milena Jura
Stolarz Tadeusz Tomaszewski
Ślusarz Tomasz Ciężarek

Specjaliści Marcin Metelski Bartłomiej Zajder
Koordynator zespołu multimediów Łukasz Karzewski

Główny specjalista do spraw rozwoju artystycznego / Koordynator zespołu asystencko – inspicjenckiego Paweł Kulka
Brygadierka inspicjentów/asystentów reżysera Katarzyna Gawryś-Rodriguez
Inspicjenci i inspicjentki, asystenci i asystentki reżysera Wojciech Sobolewski Piotr Piotrowicz Patrycja Węglarz

Koordynatorka Anna Kurelska
Starszy specjalista ds. edukacji Michał Domański
Specjalistki ds. dostępności Barbara Janczewska Aleksandra Rogalska
Współpracujące animatorki Marta Bernatowicz Helena Świegocka

Koordynatorka Agata Kołacz

Koordynatorka Kaja Stępkowska

Samodzielne stanowisko ds. kadr i zarządzania zasobami ludzkimi Anna Gąsiorek

Projektant graficzny Grzegorz Laszuk
Obsługa prawna Marlena Chłopik Mateusz Małek Konrad Wyrobek

Edurne Azkarate, Wiktor Bagiński, Michał Bieliński, Małgorzata Buczkowska, Agata Buzek, Sara Celler-Jezierska, Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka, Marcin Czarnik, Jan Englert, Jan Frycz, Roma Gąsiorowska, Jakub Gierszał, Piotr Głowacki, Agnieszka Grochowska, Katarzyna Herman, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Wojciech Kalarus, Marek Kalita, Hanna Klepacka, Redbad Klijnstra, Magdalena Koleśnik, Maja Komorowska, Cezary Kosiński, Sandra Korzeniak, Michał Litwiniec, Marta Malikowska, Małgorzata Maślanka, Rozalia Mierzicka, Adam Nawojczyk, Monika Niemczyk, Marta Nieradkiewicz, Waldemar Obłoza, Dawid Ogrodnik, Maja Ostaszewska, Ewelina Pankowska, Jan Peszek, Agnieszka Podsiadlik, Jacek Poniedziałek, Anna Radwan-Gancarczyk, Halina Rasiakówna, Agnieszka Roszkowska, Paweł Smagała, Maciej Stuhr, Danuta Stenka, Ewa Szykulska, Marta Ścisłowicz, Piotr Trojan, Maja Wachowska, Katarzyna Warnke, Kacper Wdowik, Zofia Wichłacz, Yacine Zmit, Magdalena Żak

Marton Agh, Anna Axer Fijałkowska, Chasper Bertschinger, Wojtek Blecharz, Michał Borczuch, Piotr Domiński, Justyna Elminowska, Krzysztof Garbaczewski, Svenja Gassen, Jacek Grudzień, Katarzyna Kalwat, Anna Karasińska, Zygmunt Krauze, Dominika Kotarba, Hanna Kulenty, Zbigniew Libera, Piotr Lis, Michał Lis, Krystian Lupa, Magdalena Maciejewska, Bartek Macias, Robert Mleczko, Kornél Mundruczó, Magdalena Musiał, Paweł Mykietyn, Dominika Olszowy, Luk Perceval, René Pollesch, Monika Pormale, Aleksandr Prowaliński, Felice Ross, Yana Ross, Jacqueline Sobiszewski, Marta Sokołowska, Małgorzata Szczęśniak, Janos Szemenyei, Magda Szpecht, Piotr Trojan, Artur Ildefons Urbański, Krzysztof Warlikowski, Małgorzata Wdowik, Kata Wéber, Marta Ziółek, John Zorn

Patron