Wynajem przestrzeni

Naszego teatru się nie wynajmuje. Nasz teatr się współtworzy.

fot. Karol Samborski

Przestrzeń TR Warszawa

Przestrzenie teatralne przy ul. Marszałkowskiej 8 to miejsce o wyjątkowej aurze i scenicznym kolorycie. Dodatkowo rozwibrowane twórczą energią, którą uwielbiają zagraniczne festiwale teatralne, wielokrotnie zapraszające nasze spektakle na najlepsze sceny na świecie.

Przy całej artystycznej jakości gwarantujemy profesjonalną obsługę projektowo-eventową angażującą ludzi z doświadczeniem projektowym w korporacjach oraz firmach eventowych. Eventy u nas to wypadkowa nie tylko oczekiwań Klienta i Klientki, ale także talentów oraz zaangażowania czołowych polskich artystów i artystek związanych z polskim i światowym teatrem. Służymy swoim doświadczeniem, reżyserskim oraz plastycznym spojrzeniem wraz z całym rozbudowanym zapleczem technicznym.

Aby przygotować ofertę Twoich marzeń, zachęcamy do kontaktu.

wynajem@trwarszawa.pl

fot. Karol Samborski

TR Warszawa to przestrzeń taka sama od lat. Dlatego inna niż wszystkie, bo wyróżnia nas:

Artystyczna jakość

To spektakle, które są wypadkową wielu talentów, oryginalnych podejść, nieoczywistych spojrzeń oraz scenicznych wrażliwości. Nasze przedstawienia od lat kreują nowe idee, praktyki i zjawiska teatralne.

fot. Karol Samborski

Surowe, ale autentyczne przestrzenie

TR Warszawa to budynek, w którym skumulowana jest energia spektakli, które odmieniły oblicze polskiego teatru. To miejsce inne niż wszystkie, które ciągle pozostaje sobą i w tym jest jego siła. Metal i szkło to u nas tylko scenografia na scenie. Stawiamy na prawdziwość i szczerość w komunikacji.

fot. Karol Samborski

Lokalizacja

Znajdujemy się w samym centrum Warszawy. Dojazd do nas nie stanowi bariery komunikacyjnej, a parking teatralny to gwarancja komfortu i spokoju dojazdu.

fot Karol Samborski

Wyjątkowa aura

Aura miejsca offowego i twórczego, ale ciągle nowoczesnego, gdzie wykuł się współczesny model funkcjonowania teatrów w Polsce. TR Warszawa to miejsce, w którym publiczność może spotkać się z najnowszymi prądami artystycznymi.

fot. Karol Samborski

Zespół aktorski

TR Warszawa to zespołowy teatr repertuarowy. To aktorzy i aktorki, którzy na scenie dają z siebie wszystko bez względu na to czy grają w jesienny wtorek o godz. 18:00 czy na Festiwalu w Awinionie.

fot. Karol Samborski

Międzynarodowe sukcesy

To w tych przestrzeniach powstawały wielkoformatowe spektakle o międzynarodowym zasięgu, reżyserowane zarówno przez polskie reżyserki i reżyserów, jak i twórców i twórczynie zapraszanych z zagranicy. Nowatorskie, rozbudowane inscenizacje, pozwalające publiczności zanurzyć się w rzeczywistość scenicznej. Nagradzane na największych i najważniejszych festiwalach teatralnych na świecie.

fot. Karol Samborski

Nowa siedziba

TR Warszawa wraz z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie od 2014 roku prowadzi inwestycję budowy nowej siedziby teatru na Placu Defilad. Nowy budynek teatru TR Warszawa będzie jednym z najnowocześniejszych budynków teatralnych w Europie. Jego architektura odzwierciedla wartości zespołu TR Warszawa, w szczególności otwartość rozumianą jako prowadzenie poszukiwań i podejmowanie ryzyka artystycznego, wprowadzanie w szeroki obieg nowych sposobów ekspresji teatralnej transparentność, mobilność oraz likwidowanie barier.

Muzeum Sztuki Nowoczesnej i teatr TR Warszawa 2019. Widok od strony Parku Świętokrzyskiego.
Projekt Thomas Phifer and Partners
Aby przygotować ofertę Twoich marzeń, zachęcamy do kontaktu.

event@trwarszawa.pl

tel. 518 012 434