TR Warszawa w ATM STUDIO

TR Warszawa po dwóch stronach Wisły

Rok 2017 to początek transformacji TR Warszawa, której celem jest umożliwienie i ułatwienie większego dostępu do przedstawień TR Warszawa szerokiej publiczności: widzom wiernym od lat i tym, którzy nas jeszcze nie znają. Od lutego 2017 roku teatr gra stale w trzech przestrzeniach: na dużej scenie i w sali warsztatowej w siedzibie przy ul. Marszałkowskiej 8 oraz na nowej, dodatkowej scenie w hali ATM Studio, mieszczącej się przy ul. Wał Miedzeszyński 384. 

Na publiczność czeka tam w pełni wyposażona sala teatralna z widownią na ponad 300 miejsc, sala edukacyjna, funkcjonalnie zaaranżowana przestrzeń foyer oraz parking. Na nowej scenie TR Warszawa w ATM Studio będzie można obejrzeć zarówno głośne spektakle z repertuaru TR, jak i nowe produkcje. Od lutego gramy częściej, mamy więcej miejsc na widowni w dwóch lokalizacjach i jesteśmy po dwóch stronach Wisły. A to dopiero początek zmian. Kolejne etapy transformacji to zakończenie prac nad projektem naszego nowego budynku, rozwój programu i start budowy nowej siedziby TR Warszawa na Placu Defilad.

Kasa w ATM Studio

Kasa w ATM Studio jest czynna w dniach grania spektakli od godziny 16:30 (lub od g. 13:00 w przypadku spektakli rozpoczynających się o g.15:00). 

………………………………………………………………………………………

Dojazd do ATM Studio

Uruchomiliśmy specjalną linię autobusową łączącą centrum z ATM Studio. 
Na autobusie wyświetlany jest napis TR Warszawa.
Poniżej trasa autobusu wraz z godzinami odjazdu z poszczególnych przystanków.

Autobus będzie czekał na Państwa również po spektaklu. 

EN: We launched a special bus line connecting the City Center and ATM Studio.
"TR Warszawa" sign reads on the bus.
Below you can find the bus route with departure times from individual stops.

………………………………………………………………………………………

Trasa na spektakl "Workplace" / spektakl 16 grudnia o g. 20:00
Route for "Workplace" / December 16th, performance at 8 PM.

18.25 - Dw. Centralny 01 (Hotel Marriott)
18.28 - Centrum 01 (pod Cepelią)
18.32 - Pl. Konstytucji 01
18.34 - Metro Politechnika 09
18.36 - Marszałkowska 01 (na dole, na Trasie Łazienkowskiej)
18.39 - Pl. Na Rozdrożu 05 
18.44 - Ateńska 03 
18.47 - Abrahama 01
18.57 - ATM Studio 

Podane godziny odjazdów z przystanków są orientacyjne. Możliwe są kilkominutowe opóźnienia. 

Odjazd autobusu spod ATM Studio 15 minut po spektaklu / Departure back to the city centre from ATM Studio 15 minutes after the performance

……………………………………………………………………………………… 

Parking 

Obok HALI ATM, na rogu ul. Jeziorowej i ul. Panoramy znajduje się bezpłatny parking zewnętrzny do dyspozycji widzów (mapka poniżej).

……………………………………………………………………………………… 

Delikatesy Esencja

Rozwijamy się razem z TR Warszawa! Oprócz restauracji przy TR Warszawa na ul. Marszałkowskiej 8, od lutego prowadzimy też bistro w dodatkowej siedzibie TR Warszawa w ATM Studio na ul. Wał Miedzeszyński 384. Delikatesy Esencja przy Marszałkowskiej 8 to restauracja w duchu slow food, w której widzowie mogą posilić się kolacją, a po przedstawieniu zasiąść przy barze. W TR Warszawa/ATM Studio będziemy przy długim wspólnym stole serwować widzom przekąski i proste dania w stylu bistro, a także napoje przed i po zakończeniu spektakli. Wspólnie stworzymy przestrzeń do dyskusji i teatralno-kulinarnych spotkań.

Z biletem do TR Warszawa czekają zniżki oraz niespodzianki w Delikatesach Esencja!