Mama Tata do teatru!

„Mama, tata do teatru!” to projekt TR Warszawa skierowany do rodzin z małymi dziećmi. W czasie trwania wybranych spektakli teatralnych, na które zapraszamy rodziców i opiekunów, organizowane są tematyczne warsztaty dla dzieci.

Od stycznia 2016 roku TR Warszawa wrócił do programu Mama, tata, do teatru!. W czasie, gdy rodzicie i opiekunowie oglądają spektakl z repertuaru TR Warszawa, na ich dzieci czekają teatralne gry i zabawy. Cykl Mama, tata do teatru! to wspaniała okazja, aby rodzice mogli skorzystać z oferty TR Warszawa, a ich dzieci rozpoczęły i rozwijały swoją przygodę z teatrem.

Warsztaty prowadzone przez pedagogów teatru i animatorów. Zapraszamy rodziców z dziećmi na 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu z zakupionymi wcześniej biletami w kasie TR Warszawa. Po przedstawieniu prosimy rodziców i opiekunów o odbiór dzieci.

 

 

 

__________________________________


28 stycznia 2016, g. 18:00 

warsztaty w trakcie trwania spektaklu Ewelina płacze w reż. Anny Karasińskiej

 

Tematem warsztatów będzie dramat: dzieci pod opieką pedagoga teatru stworzą swoje pierwsze, teatralne teksty. Nie będą jednak potrzebować ani zeszytów, ani długopisów - tworzenie dramatów będzie opierać się na improwizacji, działaniach ruchowych i głosowych. Mali dramatopisarze przedstawią swoje historie i sami zdecydują, czy będzie to komedia czy tragedia; ilu będą potrzebować aktorów do odegrania sztuki i czy wystarczy pusta scena czy potrzeba jest rozbudowana scenografia.

prowadzenie: Anna Gąsiorowska

rozpoczęcie warsztatów: 18:00,  

rozpoczęcie spektaklu Ewelina płacze: 18:30

czas trwania spektaklu: 1 godz.
czas trwania warsztatów: 1 godz. 30 minwiek uczestników: od 3 do 7 lat

ilość uczestników: do 20 osób 


bilety na warsztaty dla dzieci: 20zł

Na spektakle w ramach programu przewidziana jest oddzielna pula biletów dostępnych na hasło „mama, tata, do teatru”, rezerwacja biletów na spektakl i warsztaty wyłącznie w kasie teatru (kasa@trwarszawa.pl; 22 480 80 08). Ilość miejsc jest ograniczona.