Mama Tata do teatru!

„Mama, tata do teatru!” to projekt TR Warszawa skierowany do rodzin z małymi dziećmi. W czasie trwania wybranych spektakli teatralnych, na które zapraszamy rodziców i opiekunów, organizowane są tematyczne warsztaty dla dzieci.

Chcesz chodzić do teatru, ale nie masz z kim zostawić dzieci? Weź je ze sobą do TR Warszawa! W czasie, gdy rodzicie i opiekunowie oglądają spektakl z repertuaru TR Warszawa, na ich dzieci czekają teatralne gry i zabawy. Cykl Mama, tata do teatru! to wspaniała okazja, aby rodzice mogli skorzystać z oferty TR Warszawa, a ich dzieci rozpoczęły i rozwijały swoją przygodę z teatrem.

Warsztaty prowadzone przez pedagogów teatru i animatorów. Zapraszamy rodziców z dziećmi na 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu z zakupionymi wcześniej biletami w kasie TR Warszawa. Po przedstawieniu prosimy rodziców i opiekunów o odbiór dzieci.

______________________

20 stycznia 2018, g. 18:30  

Teatralny prezent

warsztaty w trakcie spektaklu "Męczennicy" w reż. Grzegorza Jarzyny 

Podczas warsztatów teatralnych odbywających się w trakcie spektaklu Męczennicy w reż. Grzegorza Jarzyny dzieci rozpoczną teatralne przygotowania do świętowania Dnia Babci oraz Dziadka. Mali uczestnicy wspólnie wymyślą i stworzą nietypowe formy prezentów dla najstarszego pokolenia w swojej rodzinie.  Może tym razem zamiast laurki przedstawią dziadkom teatralny podarunek? 

wiek uczestników: 5-12 lat
czas trwania: 2 godz. 30 min 
miejsce: TR Warszawa/ ATM Studio, ul. Wał Miedzeszyński 384

bilety: 20 zł od dziecka dostępne na stronie http://bilety.trwarszawa.pl

>>> Więcej informacji o spektaklu "Męczennicy" w reż. Grzegorz Jarzyny znajdziesz TUTAJ!

______________________

3 lutego 2018, g. 18:30  

Zimowe rozmaitości

warsztaty w trakcie spektaklu "G.E.N" w reż. Grzegorza Jarzyny 

Kto steruje śniegiem? Gdzie znajduje się centrum dowodzenia mrozem? Podczas warsztatów teatralnych w trakcie spektaklu G.E.N  w reż. Grzegorza Jarzyny, dzieci poprzez działania teatralne spróbują dotrzeć do źródła zimy. Mali uczestnicy zajęć stworzą teatralną, zimową postać i wspólnie napiszą scenariusz o najciekawszych wydarzeniach dziejących się w mroźną pogodę.

wiek uczestników: 5-12 lat
czas trwania: 2 godz. 15 min 
miejsce: TR Warszawa/ ATM Studio, ul. Wał Miedzeszyński 384

bilety: 20 zł od dziecka dostępne na stronie http://bilety.trwarszawa.pl

>>> Więcej informacji o spektaklu "G.E.N" w reż. Grzegorz Jarzyny znajdziesz TUTAJ!

______________________

Na spektakle w ramach programu przewidziana jest oddzielna pula biletów dostępnych na hasło „mama, tata, do teatru”, rezerwacja biletów na spektakl i warsztaty wyłącznie w Dziale Edukacji - napisz na adres edukacja@trwarszawa.pl. Ilość miejsc jest ograniczona.