Mama Tata do teatru!

„Mama, tata do teatru!” to projekt TR Warszawa skierowany do rodzin z małymi dziećmi. W czasie trwania wybranych spektakli teatralnych, na które zapraszamy rodziców i opiekunów, organizowane są tematyczne warsztaty dla dzieci.

Od stycznia 2016 roku TR Warszawa wrócił do programu Mama, tata, do teatru!. W czasie, gdy rodzicie i opiekunowie oglądają spektakl z repertuaru TR Warszawa, na ich dzieci czekają teatralne gry i zabawy. Cykl Mama, tata do teatru! to wspaniała okazja, aby rodzice mogli skorzystać z oferty TR Warszawa, a ich dzieci rozpoczęły i rozwijały swoją przygodę z teatrem.

Warsztaty prowadzone przez pedagogów teatru i animatorów. Zapraszamy rodziców z dziećmi na 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu z zakupionymi wcześniej biletami w kasie TR Warszawa. Po przedstawieniu prosimy rodziców i opiekunów o odbiór dzieci.

______________________

 

11 czerwca 2017, g. 15:30  

warsztaty w trakcie trwania spektaklu "G.E.N" w reż. Grzegorza Jarzyny

Witajcie w naszej bajce! Wraz z uczestnikami zastanowimy się, jakie bajki można zobaczyć w teatrach, poruszymy wyobraźnię, próbując stworzyć swoją własną opowieść i przygotowując jej inscenizację.

wiek uczestników: 6-11 lat

godzina rozpoczęcia warsztatów: 15.30 
czas: 2 godz. 15 min 

miejsce: TR Warszawa/ATM Studio, ul. Wał Miedzeszyński 384 
bilety: 20 zł od dziecka

liczba miejsc ograniczona

>>> Więcej informacji o spektaklu "G.E.N" w reż. Grzegorza Jarzyny znajdziesz TUTAJ!

______________________

Na spektakle w ramach programu przewidziana jest oddzielna pula biletów dostępnych na hasło „mama, tata, do teatru”, rezerwacja biletów na spektakl i warsztaty wyłącznie w kasie teatru (kasa@trwarszawa.pl; 22 480 80 08). Ilość miejsc jest ograniczona.