Mama Tata do teatru!

„Mama, tata do teatru!” to projekt TR Warszawa skierowany do rodzin z małymi dziećmi. W czasie trwania wybranych spektakli teatralnych, na które zapraszamy rodziców i opiekunów, organizowane są tematyczne warsztaty dla dzieci.

Od stycznia 2016 roku TR Warszawa wrócił do programu Mama, tata, do teatru!. W czasie, gdy rodzicie i opiekunowie oglądają spektakl z repertuaru TR Warszawa, na ich dzieci czekają teatralne gry i zabawy. Cykl Mama, tata do teatru! to wspaniała okazja, aby rodzice mogli skorzystać z oferty TR Warszawa, a ich dzieci rozpoczęły i rozwijały swoją przygodę z teatrem.

Warsztaty prowadzone przez pedagogów teatru i animatorów. Zapraszamy rodziców z dziećmi na 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu z zakupionymi wcześniej biletami w kasie TR Warszawa. Po przedstawieniu prosimy rodziców i opiekunów o odbiór dzieci.

 

 

 


17 marca 2017, g. 18:30  

warsztaty w trakcie trwania spektaklu "Holzwege" w reż. Katarzyny Kalwat

Tematem warsztatów będzie gra aktorska. W trakcie trwania zajęć dzieci spróbują swoich sił we wcielaniu się w bajkowe postaci. Wspólnie z prowadzącymi będą zastanawiać się, jak zrobić najśmieszniejszą minę, jak mówić najgroźniejszym głosem, jak zagrać starca czy zwierzę. wiek uczestników: od 5 do 10 lat

ilość uczestników: do 20 osób 

czas trwania: 2 godz.  

miejsce: sala warsztatowa TR Warszawa w ATM Studio (ul. Wał Miedzeszyński 384, Warszawa)
bilety na warsztaty dla dzieci: 20 zł 

liczba miejsc ograniczona

 

Na spektakle w ramach programu przewidziana jest oddzielna pula biletów dostępnych na hasło „mama, tata, do teatru”, rezerwacja biletów na spektakl i warsztaty wyłącznie w kasie teatru (kasa@trwarszawa.pl; 22 480 80 08). Ilość miejsc jest ograniczona.