Mama Tata do teatru!

„Mama, tata do teatru!” to projekt TR Warszawa skierowany do rodzin z małymi dziećmi. W czasie trwania wybranych spektakli teatralnych, na które zapraszamy rodziców i opiekunów, organizowane są tematyczne warsztaty dla dzieci.

Chcesz chodzić do teatru, ale nie masz z kim zostawić dzieci? Weź je ze sobą do TR Warszawa! W czasie, gdy rodzicie i opiekunowie oglądają spektakl z repertuaru TR Warszawa, na ich dzieci czekają teatralne gry i zabawy. Cykl Mama, tata do teatru! to wspaniała okazja, aby rodzice mogli skorzystać z oferty TR Warszawa, a ich dzieci rozpoczęły i rozwijały swoją przygodę z teatrem.

Warsztaty prowadzone przez pedagogów teatru i animatorów. Zapraszamy rodziców z dziećmi na 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu z zakupionymi wcześniej biletami w kasie TR Warszawa. Po przedstawieniu prosimy rodziców i opiekunów o odbiór dzieci.

______________________

7 kwietnia 2018, g. 19:30  

Święto wiosny
warsztaty w trakcie spektaklu "Uroczystość" w reż. Grzegorza Jarzyny 

Podczas warsztatów teatralnych odbywających się w trakcie trwania spektaklu Uroczystość w reż. Grzegorza Jarzyny uczestnicy wspólnie dowiedzą się kim był Igor Strawiński i co go łączy wiosną oraz wspólnie spróbują sobie odpowiedzieć na pytanie: czym jest ruch w teatrze i jak wytańczyć piękną pogodę? Czy choreografia to tylko taniec? 

W czasie, gdy rodzice i opiekunowie oglądają spektakl w sali obok na ich dzieci czekają teatralne gry i zabawy. Cykl MAMA, TATA DO TEATRU! to wspaniała okazja, aby rodzice mogli skorzystać z oferty TR Warszawa, a ich dzieci rozpoczęły i rozwijały swoją przygodę z teatrem. 

czas trwania: 2 godz. 45 min.

miejsce: TR Warszawa/ATM Studio, ul. Wał Miedzeszyński 384

wiek uczestników: 5-12 lat


bilety: 20 zł od dziecka
dostępne na stronie http://bilety.trwarszawa.pl

>>> Więcej informacji o spektaklu "Uroczystość" w reż. Grzegorza Jarzyny znajdziesz TUTAJ!

______________________

Na spektakle w ramach programu przewidziana jest oddzielna pula biletów dostępnych na hasło „mama, tata, do teatru”, rezerwacja biletów na spektakl i warsztaty wyłącznie w Dziale Edukacji - napisz na adres edukacja@trwarszawa.pl. Ilość miejsc jest ograniczona.