Mama Tata do teatru!

„Mama, tata do teatru!” to projekt TR Warszawa skierowany do rodzin z małymi dziećmi. W czasie trwania wybranych spektakli teatralnych, na które zapraszamy rodziców i opiekunów, organizowane są tematyczne warsztaty dla dzieci.

Chcesz chodzić do teatru, ale nie masz z kim zostawić dzieci? Weź je ze sobą do TR Warszawa! W czasie, gdy rodzicie i opiekunowie oglądają spektakl z repertuaru TR Warszawa, na ich dzieci czekają teatralne gry i zabawy. Cykl Mama, tata do teatru! to wspaniała okazja, aby rodzice mogli skorzystać z oferty TR Warszawa, a ich dzieci rozpoczęły i rozwijały swoją przygodę z teatrem.

Warsztaty prowadzone przez pedagogów teatru i animatorów. Zapraszamy rodziców z dziećmi na 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu z zakupionymi wcześniej biletami w kasie TR Warszawa. Po przedstawieniu prosimy rodziców i opiekunów o odbiór dzieci.

______________________

9 września 2017, g. 19:30  

Teatralny powrót lata! - warsztaty w trakcie trwania spektaklu "G.E.N" w reż. Grzegorza Jarzyny

Po wakacyjnej przerwie wracamy do teatralnych zabaw z nową energią. Zapraszamy do zabawy opartej o wciąż żywe letnie wspomnienia, które przełożymy na zadania aktorskie. Mali uczestnicy powrócą do czasu beztroskiej wolności i spróbują utrwalić wakacyjne obrazki w naszej pamięci, tworząc sceny i dzieląc się najlepszymi wakacyjnymi doznaniami. 

wiek uczestników: 6-11 lat
czas trwania: 2 godz. 15 min
miejsce: TR Warszawa/ATM Studio, ul. Wał Miedzeszyński 384
bilety: 20 zł od dziecka

prowadzenie: Marta Bernatowicz

>>> Więcej informacji o spektaklu "G.E.N" w reż. Grzegorza Jarzyny znajdziesz TUTAJ!

______________________

Na spektakle w ramach programu przewidziana jest oddzielna pula biletów dostępnych na hasło „mama, tata, do teatru”, rezerwacja biletów na spektakl i warsztaty wyłącznie w Dziale Edukacji - napisz na adres edukacja@trwarszawa.pl. Ilość miejsc jest ograniczona.