Informacja o przesunięciu premiery "2020: Burza" w reż. Grzegorza Jarzyny

Szanowni Państwo,

z wielkim żalem informujemy, że jesteśmy zmuszeni do odwołania premiery "2020: Burza" w reż. Grzegorza Jarzyny 31 października  i przedstawienia 4 listopada. Premiera spektaklu zostaje przesunięta na 6 listopada, spektakl przedpremierowy odbędzie się 5 listopada.

Mimo starań całego zespołu realizacyjnego i twórczego dotrzymanie wcześniej zaplanowanego terminu okazało się niemożliwe. W sytuacji, wywołanej pandemią doprowadzenie do premiery spektaklu wymaga zdwojonych wysiłków. W ostatnich tygodniach wielokrotnie zmagaliśmy się z groźbą kwarantanny dla osób z zespołu, koniecznością wykonywania testów i oczekiwania na ich wyniki, co wpływało na ograniczenie czasu niezbędnego na próby i przygotowania. Nałożyła się na to nieobecność jednego z aktorów z powodu śmierci bliskiej osoby. Do ostatniego momentu walczyliśmy o premierę w zamierzonym kształcie. Prosimy o zrozumienie naszej decyzji. Wynika ona z troski o jakość artystyczną przedstawienia.

Wszystkim widzom i widzkom odwołanych spektakli zapewniamy możliwość zwrotu już zakupionych biletów, w miarę dostępności miejsc będziemy proponować zmianę rezerwacji. Z powodu pandemii liczba miejsc w naszym teatrze jest ograniczona, prosimy o wyrozumiałość. Wszystkie osoby, które nie będą mogły zobaczyć przedstawienia na żywo, zapraszamy na transmisję online ze sceny TR Warszawa/ATM Studio 7 listopada od godz. 18:45 na platformie online.trwarszawa.pl.

 

 

Na fotografii: Natalia Kalita w roli Ferdynanda w spektaklu "2020: Burza", zdjęcie z próby medialnej.
Fot. Monika Stolarska