Cennik biletów

Kup lub zarezerwuj bilet na spektakle i wydarzenia w TR Warszawa – online, mailowo lub telefonicznie.

TR Warszawa to teatr, który na stałe wpisał się w pejzaż stołecznych instytucji kultury – to tu powstał zapoczątkowany w latach 90. nowy model funkcjonowania teatrów w Polsce. Poznaj nowatorskie idee i świeże kierunki teatralne projektów programowej linii międzynarodowej i linii projektów terenowych, a także kolejne generacje wschodzących talentów w projektach linii Młody TR.

System sprzedaży biletów

Cena biletu normalnego na dany spektakl będzie rosnąć wraz z liczbą sprzedanych już miejsc na widowni. Najważniejsze dla widzów i widzek jest to, że im wcześniej zdecydujemy się na zakup, tym taniej możemy kupić bilety. Cena wyjściowa biletu w pierwszym dniu sprzedaży wynosić będzie 40 złotych, w zależności od frekwencji cena ta może maksymalnie wynieść 150 złotych.

Cena wyjściowa 40 zł będzie dotyczyła zarówno spektakli granych w TR Warszawa/Marszałkowska 8 jak i TR Warszawa/ATM Studio.

Cena biletów ulgowych na wszystkie spektakle wynosi 45 zł.

Numer konta bankowego

(do płatności za zarezerwowane bilety)

51 1240 6247 1111 0000 4974 9212
TR Warszawa
ul. Marszałkowska 8 00-590 Warszawa
W tytule przelewu prosimy podać kod rezerwacji, imię i nazwisko oraz datę spektaklu.

Jeśli masz pytania zajrzyj do naszego Q&A, lub skontaktuj się z nami.
Skontaktuj się z nami
UWAGA!

W Teatrze obowiązuje całkowity zakaz wykonywania zdjęć oraz nagrań audio i wideo w trakcie spektaklu.

Zniżki

Bilety ulgowe przysługują: 
osobom uczącym się/studiującym do 26 roku życia,
emerytom i emerytkom,
rencistom i rencistkom,
kombatantom i kombatantkom,
honorowym dawcom i dawczyniom krwi
osobom z niepełnosprawnościami i ich asystentom/asystentkom
osobom przebywającym w domach opieki społecznej
osobom posiadającym Kartę Warszawiaka (10% od ceny biletu normalnego; Sprzedaż tylko w kasie biletowej TR Warszawa lub poprzez mailową rezerwację, w której należy podać numer Karty Warszawiaka)

Uwaga!

Osoby posiadające bilety ulgowe mogą zostać poproszone o okazanie ważnego dokumentu upoważniającego do zniżki przed wydarzeniem lub spektaklem.

Rezerwacje

Rezerwacji biletów indywidualnych i grupowych można dokonać telefonicznie (505 283 185) lub e-mailowo (kasa@trwarszawa.pl).

Dla grup zorganizowanych

Planujesz wizytę grupy w TR Warszawa?

Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb pod numerem tel. 505 283 185 lub pod adresem kasa@trwarszawa.pl.

Dla grup zorganizowanych (powyżej 10 osób) przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową.  

Przydatne informacje

  • – Obsługa widowni ma prawo odmówić wejścia na widownię osobie spóźnionej.
  • – Bilet można pokazać Bileterowi/Bileterce na ekranie telefonu.
  • Dla widzów, którzy posiadają bilety na spektakle TR Warszawa, sąsiednia restauracja The Cool Cat TR przygotowała specjalną ofertę.
    Z biletem do TR Warszawa wino, prosecco, kawa w The Cool Cat TR za 10 zł.

Zwroty biletów

Zakupione bilety mogą zostać zwrócone nie później, niż 3 dni (72 godziny) przed wydarzeniem.

Realizacja voucherów

Voucher otwarty do TR Warszawa można zrealizować online, wpisując w koszyku zakupowym unikatowy kod, który posiada każdy voucher. W przypadku problemu z wymianą, prosimy o kontakt z kasą TR Warszawa (tel. 505 283 185 / kasa@trwarszawa.pl).

Voucher ważny jest do 6 miesięcy od daty zakupu. Realizacja vouchera nie obowiązuje na premiery i na wydarzenia specjalne.

Faktury

W przypadku zaznaczenia chęci otrzymania faktury VAT za zakup biletu lub voucheru online, faktura zostanie przesłana na adres e-mail podany przy zakupie. 

W przypadku biletów lub voucherów zakupionych w kasie faktura może zostać wystawiona na miejscu lub przesłana na wskazany adres e-mail.

Od 1 stycznia 2020 roku wystawienie faktury jest możliwe tylko do paragonu z numerem NIP (art. 106 b ust. 5 ustawy z dnia 4 lipca 2019 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz innych ustaw – Dz.U. poz.1520). Zgłoszenie numeru NIP musi nastąpić przed dokonaniem zakupu biletów i wystawieniem paragonu. Jeśli nabywca nie poprosi o wystawienie faktury i nie podaje numeru NIP, otrzyma paragon za zakup danego biletu bez wpisanego numeru NIP. Nie będzie możliwe uzyskanie faktury do paragonu bez numeru NIP.

Organizator