„2020: Burza” w TR Online

Najnowsza premiera TR Warszawa – “2020: Burza” w reż. Grzegorza Jarzyny w TR Online – już 7 listopada na platformie streamingowej TR Online! Premierowe i repertuarowe spektakle na żywo tam, gdzie jesteś Ty, wprost ze scen TR Warszawa.

Przejdź do TR Online

Z okresu wiosennego lockdownu wynieśliśmy pewność, że nawet w trudnych czasach możemy być razem w teatrze. Doświadczenie z budowania TR Online podczas pierwszej fazy pandemii pokazało nam, że teatr może działać również za pośrednictwem internetu. Na przestrzeni kilku tygodni wirtualna widownia TR Online pomieściła niemal 50 000 osób, tworząc wspólnotę i utrzymując poczucie kontaktu ze sztuką.

Zbudowani entuzjastyczną reakcją Widzek i Widzów na obecność TR Warszawa w internecie, postanowiliśmy pójść dalej i stworzyć internetową platformę spotkania – TR Online. Dzięki niej będziemy mogli być z Wami tam gdzie jesteście: w domu lub poza nim, w Warszawie czy w innych miejscowościach, w kraju i za granicą.

Na platformie, którą oddamy w Wasze ręce 29 października, będziemy transmitować zarówno Wasze ulubione spektakle ze scen TR Warszawa, jak i nasze nowe produkcje z premierowych setów. Będziemy jeszcze bliżej teatru – na spotkaniach na żywo z twórcami i twórczyniami oraz pokazując to, co dzieje się za kulisami przed spektaklem. Oprócz streamingów na żywo w TR Online będziemy oferować też nagrania spektakli w systemie video on demand (“na żądanie”) oraz m.in. archiwalne wydarzenia artystyczne, spotkania i webinary.

Zaczynamy z hukiem pioruna – od premiery “2020: Burza”, najnowszego spektaklu według scenariusza Grzegorza Jarzyny i Weroniki Murek. To realizowana przy udziale sztucznej inteligencji współczesna, wariantywna interpretacja ostatniego tekstu Shakespeare’a. Potem napięcie już nie spadnie!

Jeszcze w tym sezonie w programie TR Online m.in:

2020: Burza, reż. Grzegorz Jarzyna (premiera 2020)
Maria Klassenberg, reż. Katarzyna Kalwat (premiera 2020)
Inni ludzie, reż. Grzegorz Jarzyna (premiera 2018)
Onko, reż. Weronika Szczawińska (premiera 2021)
Stream, reż. Katarzyna Minkowska (premiera 2020)
Cząstki kobiety, reż. Kornél Mundruczó (premiera 2018)

Nie musisz wychodzić z domu, by usiąść na widowni TR Warszawa.
Do zobaczenia w TR Online!