TR Bez Barier

Oferta skierowana do osób z niepełnosprawnością sensoryczną. Widzom niewidomym i niedowidzącym czytana jest na żywo audiodeskrypcja, czyli opis tego, co dzieje się na scenie, zaś dla osób niesłyszących wyświetlane są polskie napisy. Dzięki temu, widzowie z niepełnosprawnością sensoryczną, mogą bez przeszkód uczestniczyć w spektaklu.

 

 

DAWID JEDZIE DO IZRAELA
reż. Jędrzej Piaskowski

warsztaty: 27 stycznia 2019, g. 15.30 - 16.30
miejsce: TR WARSZAWA / ul. Marszałkowska 8
spektakl: 27 stycznia 2019, g. 17:00
miejsce: TR WARSZAWA / ul. Marszałkowska 8

Oferta skierowana do osób z niepełnosprawnością wzroku, dla których podczas spektaklu czytana jest na żywo audiodeskrypcja, czyli opis tego, co dzieje się na scenie oraz dla osób z niepełnosprawnością słuchu, dla których przygotowane są polskie napisy. Spektakle poprzedzone są warsztatami, dla wszystkich zainteresowanych, które rozpoczynają się od wejścia na scenę i poznania scenografii, a kończą działaniami performatywnymi, które mają na celu przybliżenie danego spektaklu uczestnikom.

prowadzenie warsztatów: Anna Rochowska

bilet na spektakl dla osób z niepełnosprawnościami sensorycznymi: 20 zł 
na warsztaty wstęp wolny

rezerwacja: edukacja@trwarszawa.pl


 
TR BEZ BARIER jest współfinansowany przez Fundację PKO. 

Audiodeskrypcję i napisy dla niesłyszących do październikowych pokazów spektaklu "Moja walka" w reż. Michała Borczucha współfinansuje 5. Warszawski Festiwal Kultury Bez Barier. 
kontakt: Anna Rochowska
e-mail: edukacja@trwarszawa.pl
mobile: 518 012 431