Czerwona strefa w TR Warszawa

Jesteśmy zdeterminowani, by możliwie jak najdłużej prowadzić działalność sceniczną. Spotkania w jednym miejscu i czasie oraz wymiana energii między twórcami i twórczyniami, zespołem aktorskim a publicznością decyduje o specyfice teatru i buduje wokół niego świadomą, odpowiedzialną wspólnotę. Obecna rzeczywistość ponownie daje nam odczuć niepewność wynikającą z niestabilnej sytuacji. W tym trudnym okresie kontakt z kulturą może być dla nas wszystkich oparciem, które daje poczucie sensu i nadziei na przyszłość.

Kontynuujemy prezentację naszych repertuarowych przedstawień oraz premier na scenach TR Warszawa/Marszałkowska 8 i TR Warszawa/ATM Studio. Aby pozostać teatrem dostępnym dla wszystkich, w tym dla osób z grupy podwyższonego ryzyka, oraz dla tych, dla których wizyta w TR Warszawa nie będzie możliwa – kontynuujemy także program wydarzeń TR Online, który rozpoczęłiśmy akcją ”Zostań w domu, nie wychodź z teatru!” wiosną tego roku. Już 7 listopada zaprosimy Was na pierwszy streaming TR Online: “2020: Burza”, najnowszej premiery TR Warszawa, spektaklu nad którym pracuje obecnie wraz zespołem twórców i twórczyń Grzegorz Jarzyna. “2020: Burza” będzie transmitowana na żywo, prosto ze sceny TR Warszawa/ATM Studio.

Kolejne streamingowane tytuły to m.in. premiery “Maria Klassenberg” w reżyserii Katarzyny Kalwat, “Onko” w reżyserii Weroniki Szczawińskiej oraz spektakle z repertuaru TR: “Inni ludzie” i “Między nami dobrze jest” w reżyserii Grzegorza Jarzyny oraz “Cząstki kobiety” w reżyserii Kornéla Mundruczó.

Spektakle online oraz towarzyszący im program spotkań, warsztatów i wprowadzeń, będzie nie tylko pełnowartościowym uzupełnieniem, ale i integralną częścią działań artystycznych i programowych TR Warszawa. Mamy nadzieję, że dzięki scenie online staniemy się jeszcze bardziej otwartą instytucją kultury – dostępną zarówno dla osób mieszkających w Warszawie, jak i publiczności z całej Polski oraz ze świata. Mamy świadomość, że działania online nie zastąpią żywego spotkania twórców, twórczyń, widzek i widzów. Wierzymy jednak w siłę tego teatralnego spotkania – także online.

Życzymy dużo zdrowia i spokoju.
Dbajmy o siebie nawzajem.
Do zobaczenia w teatrze!

Zespół TR Warszawa

Czerwona strefa w TR Warszawa

W związku z nowymi zaleceniami związanymi z pandemią COVID-19 i zmianą statusu metropolii warszawskiej, w tym obrębu m.st. Warszawy i powiatu warszawskiego ze strefy żółtej na strefę czerwoną, informujemy, że w TR Warszawa wprowadzone zostały kolejne środki ostrożności.
Na widowniach TR Warszawa udostępniane będzie co czwarte miejsce, nie więcej niż 25 proc. wszystkich miejsc. Między dostępnymi fotelami zachowana będzie 1,5-metrowa odległość.

Zapraszamy wszystkich, którzy już wcześniej zakupili bilety na spektakle w TR Warszawa – nie tracą one swojej ważności.

W razie konieczności zamiany wcześniej zarezerwowanego miejsca na inne (na tym samym spektaklu), widzowie i widzki zostaną o tym powiadomieni mailowo w dniu spektaklu.

O bezpieczeństwie w TR Warszawa

TR Warszawa dokłada wszelkich starań, by widzki i widzowie czuli się i byli bezpieczni w przestrzeni naszego teatru. Przypominamy, że możliwa jest wymiana biletu na voucher lub jego zwrot jeśli zaobserwują Państwo u siebie niepokojące objawy lub będą mieli Państwo obawy związane z uczestnictwem w spektaklu.

Przypominamy, że na terenie TR Warszawa jest obowiązek podpisania oświadczenia o stanie zdrowia oraz zasłaniania ust i nosa przez cały czas wydarzenia i przebywania na terenie TR Warszawa.
Prosimy o zachowanie rekomendowanej odległości 1,5 metra. Do odwołania nie będzie możliwe korzystanie z szatni.

Kontakt


Ze względu na bezpieczeństwo naszych pracowniczek i pracowników, ograniczamy godziny pracy kasy stacjonarnej.
▶ Kasa w siedzibie TR Warszawa/Marszałkowska 8 będzie czynna na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia w danym dniu.
▶ Kasa w siedzibie TR Warszawa/ATM Studio (ul. Wał Miedzeszyński 384) będzie czynna dwie godziny przed rozpoczęciem wydarzenia w danym dniu.

Zachęcamy do zakupu i rezerwacji biletów online, do kontaktu mailowego (kasa@trwarszawa.pl) i telefonicznego (tel. 505 283 185, czynny od wtorku do piątku w godz. 10:00–15:00 oraz na godzinę przed rozpoczęciem wydarzeń w danym dniu).

Patroni