Na zdjęciu dwie kobiety i dwaj mężczyżni żywo rozmawiają. Jedna z kobiet trzyma pudełko do pizzy.
 • Marszałkowska 8
 • Warsztat

Mama, tata do teatru! W trakcie trwania spektaklu „Rodzina”

Kup bilet
 • Kiedy?

  12 maja 2024, godz. 18:45 – 20:30

 • Gdzie?

  Warszawa/Marszałkowska 8

 • Prowadzenie

  Zespół pedagogiki teatru TR Warszawa

 • Bilety

  20 zł

O warsztatach

Chcecie pójść na spektakl „Rodzina”, ale nie macie z kim zostawić dzieci? Weźcie je ze sobą do TR Warszawa!

Zajęcia „Mama, tata do teatru!” to nie tylko zabawa i opieka nad dziećmi podczas trwania spektaklu, ale także rozwijanie ich kompetencji kulturowych i zdolności artystycznych. Cykl warsztatów „Mama, tata do teatru!” powstał w 2008 roku. To wspaniała okazja na Wasz powrót do aktywnego korzystania z oferty kulturalnej miasta.

Kiedy będziecie oglądać spektakl „Rodzina”, Wasi podopieczni będą mogli wziąć udział w grach i zabawach prowadzonych metodami pedagogiki teatru i rozwijać swoje twórcze zainteresowania tuż za ścianą. 

Na krześle siedzi chłopak z ręcznikiem na głowie. Uniesionymi w górę dłońmi pokazuje znak serca, na który patrzy siedząca za nim dziewczyna.
fot. Monika Stolarska

O spektaklu

Spektakl połączonych zespołów Teatru 21 i TR Warszawa, badający temat współczesnej rodziny i relacji rodzinnych. Bazując na swoich osobistych doświadczeniach oraz rolach zagranych wcześniej w filmie i na scenie, aktorzy i aktorki obu teatrów tworzą rodzinną komedię omyłek, w której ciemna strona relacji rodzinnych spotyka się z tęsknotami i fantazjami na temat harmonijnej rodziny wprost z polskich seriali. Czy osoba z niepełnosprawnością może być pełnoprawnym członkiem / członkinią rodziny – nie tylko synem czy córką ale też ciocią, wujkiem, matką lub ojcem? Czy aktor/ka z niepełnosprawnością może być pełnoprawnym członkiem / członkinią rodziny teatralnej?

Więcej o spektaklu