Odwołanie spektakli w TR Warszawa

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na pytania dotyczące wymiany biletów, uprzejmie informujemy:
w obecnej sytuacji odwołania wydarzeń i spektakli (pełny spis poniżej), widzkom i widzom przysługuje wymiana biletu na voucher do wykorzystania na dowolny spektakl. Voucher wymienić można w dogodnym terminie aż do zakończenia kolejnego sezonu artystycznego, czyli do 30 czerwca 2021 roku.

Widzki i widzowie, którzy dokonali i dokonały zakupu biletów w teatrze (w kasie lub online), mogą otrzymać wspomniane wyżej vouchery do wykorzystania do 30 czerwca 2021 roku. W celu wymiany biletów zakupionych na stronie teatru (bilety.trwarszawa.pl) prosimy o wysłanie pdf z biletem na adres kasa@trwarszawa.pl. Bilety zakupione w kasie podlegają wymianie na vouchery w kasie teatru.

Link do regulaminu zakupu, zwrotu i wymiany biletów w TR Warszawa: http://trwarszawa.pl/projekty/wydarzenie/n/regulamin-sprzedazy-biletow/

Widzki i widzowie, którzy dokonali i dokonały zakupu przez serwis ewejsciowki.pl, otrzymają wiadomość e-mail o zwrocie bezpośrednio od serwisu. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem info@ewejsciowki.pl lub tel. 79 204 22 88.

Widzki i widzów, którzy kupili bilet na pokaz filmu „Zew morza” w Kinie Iluzjon, uprzejmie prosimy o kontakt z Filmoteką Narodową – Instytutem Audiowizualnym, której pracownicy i pracowniczki przekażą informację o zwrotach biletów (tel. 22 380 49 95, bog@nina.gov.pl).

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z działem rozwoju publiczności:
organizacją widowni TR Warszawa (mail: ow@trwarszawa.pl) lub z kasą (mail: kasa@trwarszawa.pl, tel. 505 283 185). TR Warszawa dołoży wszelkich starań, aby w możliwie najlepszy sposób sprostać Państwa oczekiwaniom.

Przypominamy, że między 12 a 25 marca 2020 roku, zgodnie z wytycznymi przekazanymi przez władze Miasta Stołecznego Warszawy związanymi z zabezpieczeniem przed rozszerzeniem się koronawirusa w Polsce, odwołane zostały następujące wydarzenia z repertuaru TR Warszawa:
- pokazy spektaklu „Inni ludzie” w reż. Grzegorza Jarzyny, zaplanowane w dniach 12, 13, 14, 15 marca;
- pokazy spektaklu „Wracać wciąż do domu” w reż. Magdy Szpecht zaplanowane w dniach 13, 14 i 15 marca;
- pokazy spektaklu „Cząstki kobiety” w reż. Kornéla Mundruczó zaplanowane w dniach 21 marca (w ramach programu Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych) oraz 22, 24, 25 marca.
- współorganizowany z Filmoteką Narodową – Instytutem Audiowizualnym pokaz filmu „Zew morza” z dubbingiem na żywo w reż. Katarzyny Minkowskiej zaplanowany na 16 marca;
- spotkanie „Podróżowanie w czasie” zaplanowane na 14 marca;
- warsztaty dla dzieci i młodzieży zaplanowane w dniach 17, 18, 19 i 20 marca
- warsztaty TR bez barier zaplanowane na 22 marca.

Jednocześnie informujemy, że odwołany został także 41. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, na którego otwarcie - 20 marca w ATM Scena na Bielanach we Wrocławiu - miał być zaprezentowany spektakl TR Warszawa „Inni ludzie” w reż. Grzegorza Jarzyny.

O wszelkich dalszych zmianach w programie TR Warszawa będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej (www.trwarszawa.pl) oraz Facebooku TR Warszawa.

Zespół TR Warszawa