Przesunięcie premiery “3SIÓSTR” i odwołanie spektakli w kwietniu

7.04.2021
aktualizacja: 14.04.2021

Drogie Widzki, Drodzy Widzowie,

w związku z ogłoszonym 14 kwietnia br. przez ministra zdrowia Adama Niedzielskiego przedłużeniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa, przez najbliższe dni – do 25 kwietnia włącznie pozostaniemy z Wami w TR Online. Planowana na 20 kwietnia warszawska premiera „3SIÓSTR” w reż. Luka Percevala zostaje przeniesiona, a spektakle zostaną zagrane w czerwcu. Osobom, które kupiły bilety na przedpremierę, premierę lub spektakle popremierowe , przysługują miejsca na odpowiadające spektakle w spektaklach czerwcowych. Pracownice i pracownicy działu rozwoju publiczności TR Warszawa skontaktują się w celu zmiany terminów zakupionych biletów.

Warszawska premiera koprodukowanych przez TR Warszawa i Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie “3SIÓSTR” w reż. Luka Percevala odbędzie się w czerwcu w TR Warszawa/ATM Studio. Krakowska premiera zaplanowana jest 15 maja br. na dużej scenie Narodowego Starego Teatru.

Odwołanie kwietniowych spektakli

W związku z przedłużeniem czasowego zamknięcia teatrów dla publiczności, następujące pokazy zostają odwołane:
“Serce” w reż. Wiktora Bagińskiego zaplanowane na 10-12 kwietnia
“Puppenhaus. Kuracja” w reż. Jędrzeja Piaskowskiego zaplanowane na 15-18 kwietnia
„Rechnitz. Opera – Anioł Zagłady” w reż. Katarzyny Kalwat zaplanowane na 23-25 kwietnia (streaming w TR Online odbędzie się według planu)
„3SIOSTRY” w reż. Luka Percevala zaplanowane na 20-25 kwietnia.

Bilety – wymiany i zwroty

Zachęcamy, by zakupione wcześniej bilety na spektakle “Puppenhaus. Kuracja”, “Serce”, „Rechnitz. Opera…” wymieniać na vouchery bądź na wybrany spektakl w późniejszym terminie. Możliwy jest także zwrot biletu. W celu wymiany zakupionych biletów na vouchery lub zwrotu prosimy o wysyłanie biletów w pliku pdf (w przypadku biletów elektronicznych) lub numerów biletów (w przypadku biletów zakupionych w kasie) na adres kasa@trwarszawa.pl. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej skontaktować się z Wami w sprawie wymian lub zwrotów. Dziękujemy za wyrozumiałość!

Repertuar TR Warszawa po 19 kwietnia

Po zniesieniu obostrzeń czeka nas nie tylko wyczekiwana premiera “3SIÓSTR” w reż. Luka Percevala. W dniach 30 kwietnia i 2 maja zapraszamy do TR Warszawa/Marszałkowska 8 na “Stream” w reż. Katarzyny Minkowskiej (30 kwietnia, 2 maja). 

26 kwietnia odbędzie się trzecie wydarzenie z cyklu “Nigdy nie będziesz szła sama. Aborstorie”, które prowadzi Sylwia Chutnik. Gościniami debaty będą Agnieszka Graff, Kazimiera Szczuka i Katarzyna Wężyk. Spotkanie będzie transmitowane na żywo na Facebooku TR Warszawa i platformie TR Online

Kwiecień w TR Online

24 kwietnia zapraszamy na wieczór w TR Online z transmisją głośnego spektaklu Katarzyny Kalwat “Rechnitz. Opera – Anioł Zagłady”. Wieczór rozpoczniemy wprowadzeniem Jana Dravnela, aktora TR Warszawa, z kolei za reżyserię streamingu i przeniesienie spektaklu na ekran odpowiedzialny będzie uznany operator, Marcin Koszałka. Po spotkaniu odbędzie się spotkanie z zespołem twórców i twórczyń “Rechnitz…”, które poprowadzi Paweł Smoleński.

Czytaj więcej o „Rechnitz…” w TR Online

Zapraszamy także na Warsztaty Otwarte Online po streamingowanym spektaklu oraz kolejny webinary z cyklu “Inspirator Działań Kulturalnych” na grupie Więcej niż widz! na Facebooku.

„Próbując 3SIOSTRY” w TR Online

Przygotowujemy także dla Państwa dziesięcioodcinkowy cykl materiałów wideo, który przybliża proces powstawania spektaklu i dokumentuje pracę twórców i twórczyń przedstawienia. Wszystkie odcinki będą publikowane na naszym Facebooku oraz platformie TR Online, za pośrednictwem której transmitujemy na żywo spektakle TR Warszawa prosto z naszych scen.

Zobacz pierwszy odcinek na Facebooku

Chcielibyśmy Was wszystkich zobaczyć już na żywo, a póki co: zostań w domu, nie wychodź z teatru!

Zespół TR Warszawa

Patroni