Jakie poziomy ma empatia?

 • Marszałkowska 8
 • TR bez barier / Pętla indukcyjna
 • Warsztat

PRZYCHODNIA TR / warsztaty dla lekarek i lekarzy

 • Gdzie

  scena TR Warszawa, ul. Marszałkowska 8, bezpośrednio po zakończeniu spektaklu „Onko”

 • Prowadzenie warsztatów

  Agata Wojdalska, pracująca w zawodzie lekarka dentystka, która
  w tym roku kończy podyplomowe Studia Pedagogiki Teatru

 • Czas trwania

  2 godz. 

 • Cena biletu

  bilet na spektakl w cenie 30zł, bilet na warsztaty w cenie 10zł, razem w cenie biletu ulgowego – 40 zł 

 • limit miejsc

  15 osób

O warsztatach

PRZYCHODNIA TR to spotkania skierowane do lekarek i lekarzy, którzy chcieliby doświadczyć sztuki z pogranicza działania i przyglądania się. Są to warsztaty dla osób, które potrzebują odskoczni od codzienności, które chciałyby spojrzeć na swoją profesję z innej perspektywy, otwarte na nowe doświadczenia.

Myślą przewodnią warsztatów będzie SZTUKA MEDYCZNA. W trakcie spotkania bazując na spektaklu „ONKO”, uczestnicy będą rozmawiać na kluczowe dla tego spektaklu i dla praktyki lekarskiej tematy: Czym jest empatia? Jakie poziomy ma empatia? I czy empatia w ogóle ma poziomy?

Co z rutyną w zawodzie? Jakie maski przybieramy chcąc ochronić siebie? A co z ochroną pacjenta?

Podczas warsztatów uczestnicy poszukają teatru w medycynie i medycyny w teatrze, skupią się na relacjach lekarz – pacjent i pacjent – lekarz. Nie zabraknie chwili oddechu, wyciszenia i koncentracji.

Jak zarezerwować miejsce?

Dla uczestników warsztatów bilety na spektakl 24 i 26 marca dostępne będą w cenie 30 zł. Opłata za uczestnictwo w warsztatach wynosi 10 zł. Aby móc dokonać zakupy biletu w cenie ulgowej należy umieścić w koszyku oba biletu. Bilety zarezerwować można przez stronę internetową lub kontaktując się z kasą.

O spektaklu

On. Ona. ONKO.

On. Sebastian Pawlak, aktor. Przygląda się rzeczywistości, ciału, relacjom społecznym i językowi z perspektywy kogoś, który usłyszał, że jest najgorszym artystą na świecie i doświadczył inwazyjnej reżyserii.

Ona. Weronika Szczawińska, reżyserka. Przygląda się rzeczywistości, ciału, relacjom społecznym i językowi z perspektywy osoby, która usłyszała diagnozę “rak piersi” i doświadczyła inwazyjnego leczenia.

ONKO. Spektakl osadzony w osobistych doświadczeniach reżyserki Weroniki Szczawińskiej i aktora Sebastiana Pawlaka, których połączyła wiara w to, że nawet najtrudniejszy scenariusz życia można zmienić i zagrać w nim nową rolę. Albo i nie.

fot. Monika Stolarska

Organizator