Odwołanie spektakli w dn. 15 marca-9 kwietnia

11.03.2021, aktualizacja 18.03.2021

Drogie Widzki, Drodzy Widzowie,

przez najbliższe tygodnie nie będziemy mogli zaprosić Was do naszej siedziby TR Warszawa/Marszałkowska 8 oraz do siedziby tymczasowej TR Warszawa/ATM Studio. Rok temu, w związku z pandemią koronawirusa, zaraz po ogłoszeniu lockdownu w całym kraju, uruchomiliśmy akcję “Zostań w domu, nie wychodź z teatru!”. Stworzyliśmy platformę TR Online, dzięki której transmitujemy na żywo prosto z naszych scen spektakle TR Warszawa, a także premiery sezonu 2020/2021. Naszą misją jest budowanie, wzmacnianie i pogłębianie relacji z Wami, Drogie Widzki i Drodzy Widzowie oraz podtrzymanie aktywności twórczej zespołu aktorskiego oraz współpracujących z TR twórców i twórczyń. Od roku czas pandemii pokazuje, jak wielkie znaczenie ma kultura – w szczególności instytucje publiczne – dla podtrzymania spójności społecznej. W związku z ogłoszonymi 11 i 17 marca przez rząd RP nowymi zasadami bezpieczeństwa, przez najbliższe dwa tygodnie pozostaniemy z Wami w TR Online. 

Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami!

Marcowa premiera „Onko”

Planowana na 19 marca 2021 roku kolejna premiera sezonu artystycznego 2020/2021 TR Warszawa – „Onko” w reż. Weroniki Szczawińskiej zostaje przeniesiona na 13 maja br., a spektakle popremierowe zostaną zagrane 14, 15 i 16 maja. Osobom, które kupiły bilety na marcową premierę lub spektakle popremierowe, przysługują miejsca na majowe spektakle (pracownice i pracownicy działu rozwoju publiczności TR Warszawa skontaktują się w celu zmiany terminów zakupionych biletów). Zapraszamy też na streaming premiery online spektaklu już 21 marca (niedziela)!

Czytaj więcej o streamingu „Onko”

Marcowe pokazy „Kaliforni / Grace Slick” odwołane

W związku z czasowym zamknięciem teatrów dla publiczności do 9 kwietnia włącznie, pokazy spektaklu “Kaliforni / Grace Slick” w reż. Rene Pollescha zaplanowane na 25, 26, 27 i 28 marca zostają odwołane.

Kwietniowe pokazy „Serca” odwołane

Odwołane są też pokazy najnowszego Debiutu TR, „Serca” w reż. Wiktora Bagińskiego, zaplanowane na 8 i 9 kwietnia.

Bilety – wymiany i zwroty

Zachęcamy, by zakupione wcześniej bilety na spektakl “Kalifornia. Grace Slick” wymieniać na vouchery bądź na wybrany spektakl w późniejszym terminie. Możliwy jest także zwrot biletu. W celu wymiany zakupionych biletów na vouchery lub zwrotu prosimy o wysyłanie biletów w pliku pdf (w przypadku biletów elektronicznych) lub numerów biletów (w przypadku biletów zakupionych w kasie) na adres kasa@trwarszawa.pl. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej skontaktować się z Państwem w sprawie wymian lub zwrotów. Dziękujemy za wyrozumiałość.  

TR Online

W kwietniu zaprosimy na transmisję głośnego spektaklu Katarzyny Kalwat “Rechnitz. Opera – Anioł Zagłady” (25 kwietnia). Zaplanowane na 22 marca pierwsze wydarzenie w ramach cyklu “Nigdy nie będziesz szła sama. Porozmawiajmy o aborcji” odbędzie się online. Zapraszamy także na kolejny webinar w ramach cyklu “Inspirator Działań Kulturalnych” poświęcony skutkom ubocznym pracy i edukacji w pandemii (18 marca). Informacje na temat streamingu spektaklu “Onko” w reż. Weroniki Szczawińskiej planowanego na 21 marca podamy jutro.

„3Siostry” w reż. Luka Percevala

Równolegle rozpoczynamy kolejny etap prób do kwietniowej premiery “3Sióstr” w reż. Luka Percevala koprodukowanej przez TR Warszawa i Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie, która odbędzie się 16 kwietnia br. na scenie TR Warszawa/ATM Studio oraz 15 maja na dużej scenie Narodowego Starego Teatru.

Do zobaczenia w teatrze!

Patroni